Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na žesťové dechové nástroje

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na žesťové dechové nástroje



V okresním kole soutěže ve hře na žesťové dechové nástroje naše škola dopadla takto: ve hře na trubku na 2. místě skončili Damián Velek, žák Luboše Mandouse a Michal Pastorčák ze třídy Karla Bosáka.

První místo a postup do krajského kola získali: Štěpán Pořízek a Karel Bosák ze třídy Karla Bosáka a Albert Psota, žák Lubomíra Mandouse.

Žáci ze třídy Milana Jelínka se umístili takto: hra na trombon, 1. místo - Petr Psota a Petr Hanzal, hra na tenor a baryton, 2. místoJan Doležal, 1. místoDaniel Postl, David Fikejz a Štěpán Novák, který se stal absolutním vítězem celé soutěže.


Menu

akademie_plakát.png

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


ÚNOR

3. - Mladí starci na chmelu, sál ZUŠ, 8.00 a 9.00

6. - koncert klavírního oddělení, sál ZUŠ, 17.00

11. - pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek

17. - Zelí – Potkan Orchestra, 18.00

20. - 5. školní koncert, 17.00

29. - Masopust, 14.00

2020_masopust_01.jpg


BŘEZEN

6. - smyčce, okresní kolo soutěže, ZUŠ Františkovy Lázně

12. - 6. školní koncert, 17.00

13. - klavíry, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

19. - kytary, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

20.-21. - krajské kolo ve hře na smyčcové nástroje, ZUŠ Bečov

26. - Koncert učitelů, 18.00

26.-27. - krajské kolo soutěže literárně dramatického oboru, ZUŠ Ostrov

31. - kytary, krajské kolo soutěže, ZUŠ Kraslice

31. - uzávěrka soutěže

animag 2020

propozice animagweb soutěže Animág


DUBEN

2. - klavíry, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

23. - 7. školní koncert - jazzový, 17.00

28., 29. - výchovné koncerty pro MŠ

30. - VO, krajská kola, ZUŠ Ostrov

velikonoční vystoupení, pěvecké sbory, LDO


KVĚTEN

5. - Den otevřených dveří, 15.00

11. - Zápis, 13.00

14. - ZUŠ OPEN

17. - Koncert pro maminky, 10.00

21. - 8. školní koncert, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky

29. - testy z HN


ČERVEN

Chebské dvorky

17. - Slavnostní předávání absolventských vysvědčení, 17.00

19. - konec přihlášek do Akademie