Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Informace k zápisu

Informace k zápisu

Zařazení přijatých žáků 2020/2021

ZOBCOVÁ FLÉTNA

1.

BEDNÁŘOVÁ Tereza

1. roč.

V. Zemandlová

2.

BELDA Lukáš

1. roč.

T. Horský

3.

BOHÁČKOVÁ Karolína

2. roč.

M. Želibabková

4.

ČIHÁKOVÁ Veronika

PS1

L. Mandous

5.

DOLEJŠOVÁ Veronika

PS1

L. Mandous

6.

DVOŘÁKOVÁ Marie

1. roč.

M. Želibabková

7.

FANTYŠ Jakub

PHV

L. Mandous

8.

FANTYŠ Petr

PHV

L. Mandous

9.

HOLÝ David

PS1

T. Horský

10.

HRSTKA Ondřej

PHV

D. Domčík

11.

CHALOUPKA Václav

PHV

D. Domčík

12.

LÍPOVÁ Eliška

PHV

V. Zemandlová

13.

PAŠEK Jaroslav

1. roč.

T. Horský

14.

PEROUTKOVÁ Anna

PS1

M. Želibabková

15.

PETRÁŠ Vendelín

PS1

T. Horský

16.

RAJSEROVÁ Barbora

1. roč.

M. Želibabková

17.

RIEDLOVÁ Ema

PHV

V. Zemandlová

18.

SVÁROVSKÁ Klára

PHV

V. Šebeková

19.

TLAČIL Matyáš

PHV

V. Zemandlová

20.

VLÁŠKOVÁ Gabriela

PHV

V. Šebeková

 

PŘÍČNÁ FLÉTNA

1.

CUPÁNOVÁ Anežka

1. roč.

J. Vildová

2.

FOGLAROVÁ Adéla

5. roč.

M. Želibabková

3.

HANZALOVÁ Eliška

3. roč.

M. Želibabková

4.

JAČKOVÁ Adina

5. roč.

M. Želibabková

5.

KOPEČNÝ Jakub

3. roč.

M. Želibabková

6.

MARKLOVÁ Natálie

2. roč.

M. Želibabková

7.

PASTORČÁKOVÁ Jitka

4. roč.

M. Želibabková

8.

PAVELCOVÁ Mirela

6. roč.

M. Želibabková

9.

RATTAYOVÁ Vivien

5. roč.

J. Vildová

10.

SCHVEINEROVÁ Katka

2. roč.

M. Želibabková

11.

SKOČILOVÁ Kateřina

3. roč.

J. Vildová

12.

SVOBOADA Šimon

2. roč.

M. Želibabková

13.

ZENERAL Matěj

1.roč.

M. Želibabková

14.

ZŮNOVÁ Eliška

1. roč.

M. Želibabková

       

KLARINET

1.

BESEDA Vojtěch

1. roč.

J. Pašek

2.

SKOČILOVÁ Daniela

1. roč.

R. Nováček

       

SAXOFON

1.

ČAPKOVÁ Nikola

1. roč.

R. Nováček

2.

KUBÁT Jáchym

1. roč.

R. Nováček

3.

POLÍVKOVÁ Anežka

1. roč.

R. Nováček

4.

UTÍKAL Štěpán

1. roč.

J. Vildová

 

TRUBKA

1.

KRATOCHVÍL Daniel

příp. roč.

L. Mandous

 

BICÍ

1.

SUMERA Tomáš

1. roč.

T. Horský

 

KYTARA

1.

BÍLKOVÁ Adéla

PHV

S. Šobrová

2.

BUI PHUONG VY

1.roč.

A. Kamenec

3.

DOLEJŠOVÁ Michaela

1. roč.

S. Šobrová

4.

HARTMANN Matěj

1. roč.

A. Kamenec

5.

HRYZÁK Jácham

PHV

S. Šobrová

6.

KOUBOVÁ Milada

1. roč.

S. Šobrová

7.

MOŠČAK Ondřej

1. roč.

A. Kamenec

8.

POLÍVKOVÁ Anežka

1. roč.

A. Kamenec

9.

SEIFRTOVÁ Aneta

1. roč.

S. Šobrová

10.

SEIFRTOVÁ Tereza

1. roč.

S. Šobrová

11.

SVÁROVSKÁ Veronika

1. roč.

S. Šobrová

12.

ZÁBOJ Martin

1. roč.

S. Šobrová

 

KLAVÍR

1.

BLAŠKOVÁ Olga

1. roč.

L. Marková

2.

BOHÁČEK Adam

1. roč.

S. Halasová

3.

ČVRTEČKA Josef

příp.roč.

I. Fejfarová

4.

DANKOVÁ Kristýna

1. roč.

I. Fejfarová

5.

DRIEČNA Hana

PS1

I. Fejfarová

6.

FEDASOVÁ Ema

1. roč.

L. Marková

7.

HAVLOVÁ Nikola

1. roč.

E. Kůrková

8.

HRUZA Šimon

PHV

L. Marková

9.

KOPÚNOVÁ Mariana

PS1

S. Müllerová

10.

KOUBOVÁ Zuzana

PHV

L. Marková

11.

LÍPOVÁ Tereza

př. roč.

S. Halasová

12.

MARKOVÁ Anna

PS1

I. Fejfarová

13.

OUŘEDNÍKOVÁ Eva

PS1

E. Klimtová

14.

SCHÜTZOVÁ Nikola

př. roč.

S. Halasová

15.

SKOČILOVÁ Kateřina

1. roč.

S. Halasová

16.

SVOBODA Šimon

1. roč.

E. Klimtová

17.

VAŠTOVÁ Ema

PHV

M. Holá

18.

VONDRAŠOVÁ Natálie

1. roč.

E. Klimtová

19.

ZAJACOVÁ Zuzana

PHV

I. Žídková

 

KEYBOARD

1.

KONŮPEK Johan

PS1

M. Holá

2.

KOSTKOVÁ Anna

PS1

M. Holá

3.

MAREK Daniel

1. roč.

L. Mandous

 

ZPĚV

1.

ANGELOVÁ Veronika

1./ II.

L. Gaierová

2.

TOMČÍK Tomáš

1. roč.

L. Gaierová

3.

VALIŠOVÁ Maria

1. roč.

L. Gaierová

4.

VANĚČKOVÁ Natálie

1./ II.

L. Gaierová

 

SBOROVÝ ZPĚV

1.

MARKOVÁ Karolína

1. roč.

E. Kůrková

2.

ROUBOVÁ Eliška

PS1

E. Kůrková

 

HOUSLE

1.

DUSOVÁ Elen

1. roč.

J. Cenknerová

 

AKORDEON

1.

VOLFOVÁ Anna

PHV

R. Fejfarová

 

Zápis proběhne 15. června 2020 od 14 do 18 hod. K zápisu se s dítětem dostaví pouze 1 zákonný zástupce. Přihlášky vyplňujte již nyní online:

Přihláška ke studiu

Základní informace o studiu

Ke studiu přijímáme děti po dovršení 5 let věku.

Výuka

Probíhá v odpoledních hodinách a domlouvá se přímo s učitelem hlavního oboru. V době prázdnin se výuka nekoná.

Příprava k zápisu

Hudební obor

U dětí zkoušíme sluchové, intonační a rytmické schopnosti.

Pro nejmladší děti je nejvhodnější začít s hrou na zobcovou flétnu, housle, klavír, kytaru či akordeon.

Ve většině případů není třeba mít vlastní hudební nástroj. Zejména na začátku studia, kdy se žák se zvoleným nástrojem teprve seznamuje, je výhodné si hudební nástroj za úplatu ve škole vypůjčit.

Více informací o hudebním oboru

Pěvecká a hlasová výchova

Děti, které rádi zpívají, se mohou přihlásit do hodin sólového či sborového zpěvu.
Pro nejmladší zájemce o zpěv (již od 5 let věku) nabízíme přípravný pěvecký sbor "Sedmikrásky".

Starší děti, které již nějaké zkušenosti se zpěvem mají, se mohou přihlásit do pěveckého sboru "Kopretiny". Podmínkou je hudební sluch, čistý zpěv a praxe např. ve školním sboru při ZŠ apod.

Dítě si připraví k zápisu 1-2 lidové nebo jiné písně, které zazpívá samostatně či s doprovodem klavíru a zopakuje vytleskáním jednoduchý předtleskaný rytmus.

Tímto způsobem prověříme hudební sluch dítěte a jeho rytmické cítění.

Více informací o hudebním oboru

 

Výtvarný obor

Dítě si přinese k zápisu 2 vlastní obrázky či jiné výtvarné předměty, které Vaše dítě vlastnoručně malovalo či vyrábělo.

Více informací o výtvarném oboru

 

Taneční obor

V tomto oboru u dětí zkoušíme pohybové nadání a rytmické cítění.

Více informací o tanečním oboru

 

Literárně dramatický obor

Vaše dítě si připraví 2 básničky či říkanky, které nám zarecituje zpaměti a dalšími úkoly projeví smysl pro herecký a řečnický projev.

Více informací o LDO

 

Co říci na závěr?

Za každou cenu k zápisu s dítětem přijďte. Talent má od přírody každý, jen je ho třeba správně rozvíjet a k tomu Vám pomůže právě naše škola. Navíc Vaše dítě získá krásného a v dnešní době neobyčejného koníčka, kterého mu bude každý závidět.


Těšíme se na Vás.

 

Máte-li jakýkoli dotaz, napište nám.

Aktuality

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


ZÁŘÍ

zrušeno: (19. - vystoupení tanečního oddělení pro MŠ a ZŠ v Západočeském divadle Cheb)


ŘÍJEN

1. - slavnostní zahájení Akademie pro seniory

19. - 22. - ladiči

22. - 1. školní koncert


LISTOPAD

Noc divadel

26. - 2. školní koncert


PROSINEC

Adventní koncert pěveckého oddělení a hostů, vystoupení na vánočních trzích, LDO, pěvecké sbory

vánoční koncert v KC Svoboda, MDO

17. - 3. školní koncert


LEDEN

koncert klavírního oddělení

8. -  testy z HN

28. - 4. školní koncert


ÚNOR

25. - 5. školní koncert


BŘEZEN

18. - Koncert učitelů

25. - 6. školní koncert


DUBEN

16. - koncert bývalých žáků školy

20., 21. - výchovné koncerty pro MŠ

27. - Den otevřených dveří

29. - 7. školní koncert

Velikonoce v muzeu, LDO


KVĚTEN

5. - zápis do ZUŠ

16. - jarní koncert pro maminky, KC Svoboda

20. - 8. školní koncert

Postupové a závěrečné zkoušky

28. - testy z HN


ČERVEN

postupové a závěrečné zkoušky

16. - slavnostní předávání absolventských vysvědčení