Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Organizace školního roku

Organizace školního roku 2019/2020

Organizace školního roku 2019/2020 v základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích.

Období školního vyučování ve školním roce 2019/2020 začne ve všech základních školách, středních školách, základních uměleckých školách a konzervatořích v pondělí 2. září 2019. Vyučování bude v prvním pololetí ukončeno ve čtvrtek 30. ledna 2020. Období školního vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno v úterý 30. června 2020.

Podzimní prázdniny připadnou na úterý 29. října a středu 30. října 2019.

Vánoční prázdniny budou zahájeny v pondělí 23. prosince 2019 a skončí v pátek 3. ledna 2020. Vyučování začne v pondělí 6. ledna 2020.

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 31. ledna 2020.

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne jsou podle sídla školy stanoveny na 24. 2. 2020 – 1. 3. 2020.

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 9.dubna 2020.

Hlavní prázdniny budou trvat od středy 1. července 2020 do pondělí 31. srpna 2020.

Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne v úterý 1. září 2020.

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


PROSINEC

2. - Vánoční koncert Josefa Vágnera, Kopretiny, KC Svoboda, 18.00

5. - Předvánoční posezení pro seniory, TO, KC Svoboda

5. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

8. - Adventní koncert pěveckého oddělení a hostů, Kostel sv. Mikuláše a Alžběty Cheb, 15.00

10. - Vánoční koncert, Sedmikrásky a Kopretiny, Klášterní knihovna 18.00

11. - Vánoční představení TO, Západočeské divadlo Cheb, 18.00

13. - Vánoční příběh, LDO 16.30, pěvecké sbory 17.30, vánoční trhy Cheb

13. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

14. - Vánoční koncert MDO, KC Svoboda

15. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny, Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00

15. - Předvánoční pohlazení, KC Svoboda 18.00

19. - 3. školní koncert, 17.00

21. - Adventní pohádkové čtení, flétnový soubor, GAVU 15.30

22. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny, Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00


LEDEN

10. -  testy z HN

23. - 4. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Císařské lázně

školní kola soutěží


ÚNOR

7. - Koncert bývalých žáků, 18.00

15. - smyčce, okresní kolo soutěže, ZUŠ Františkovy Lázně

20. - 5. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Klášterní knihovna


BŘEZEN

12. - 6. školní koncert, 17.00

13. - klavíry, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

19. - kytary, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

25. - smyčce, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

26. - Koncert učitelů, 18.00

31. - kytary, krajské kolo soutěže, ZUŠ Kraslice

31. - uzávěrka soutěže

animag 2020

propozice animagweb soutěže Animág


DUBEN

1. - klavíry, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

23. - 7. školní koncert - jazzový, 17.00

28., 29. - výchovné koncerty pro MŠ

30. - VO, krajská kola, ZUŠ Ostrov

velikonoční vystoupení, pěvecké sbory, LDO


KVĚTEN

5. - Den otevřených dveří, 15.00

11. - Zápis, 13.00

17. - Koncert pro maminky, 10.00

21. - 8. školní koncert, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky

29. - testy z HN

ZUŠ OPEN


ČERVEN

Chebské dvorky

17. - Slavnostní předávání absolventských vysvědčení, 17.00