Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Učitelé

Pedagogický sbor

2018/2019

DECHOVÉ A BICÍ ODDĚLENÍ

     

Karel Bosák

trubka, zobcová flétna

 
     
David Domčík tuba, zobcová flétna  
     
Wilfried Hirt bicí  
     
Zdeňka Horská zobcové flétny, hoboj, flétnový soubor zástupkyně ředitele, vedoucí dechového oddělení
     
Tomáš Horský zobcová flétna, lesní roh, bicí  
     
Milan Jelínek pozoun, baryton, tenor  
     
Jana Juričová příčná flétna, zobcová flétna, saxofon  
     
Lubomír Mandous trubka, zobcová flétna  
     
Roman Nováček klarinet, saxofon, bicí  
     
Jaroslav Pašek klarinet, saxofon  
     
Markéta Polívková, DiS. příčná flétna, zobcová flétna  
     
Jiří Smitek vedení MDO ředitel
     
Věra Šebeková, DiS. zobcová flétna, příčná flétna  
     
Mgr. Věra Zemandlová zobcová flétna  
     
     
SMYČCOVÉ ODDĚLENÍ
     
Jana Cenknerová housle, smyčcový orchestr  
     
Roswitha Fejfarová violoncello  
     
Milan Jelínek kontrabas  
     
Miloslava Vaníčková housle, viola, smyčcový orchestr vedoucí smyčcového oddělení
     
     
KLAVÍRNÍ ODDĚLENÍ
     
     

Ivana Fejfarová

klavír

 
     

Roswitha Fejfarová

klavír

 
     
Pavlína Forejtová klavír  
     

Světlana Halasová

klavír

 
     
Markéta Holá klavír  
     
Vladimír Hrinko elektronické klávesové nástroje  
     
Eva Klimtová klavír zástupkyně ředitele
     
Eva Kůrková
klavír  
     
Lucie Marková klavír  
     
Lubomír Mandous elektronické klávesové nástroje, základy studiového nahrávání  
     

Simona Müllerová

klavír  
     
Petra Volfová  klavír  
     
Irena Žídková klavír vedoucí klavírního oddělení
     
     
KYTAROVÉ ODDĚLENÍ
     
Andrea Kraftová, DiS. kytara, kytarový soubor  
     
Monika Vondráková, DiS. mateřská dovolená  
     
Soňa Šobrová, DiS. kytara, kytarový seminář, kytarový soubor  vedoucí kytarového oddělení
     
David Domčík basová kytara  
     
Lenka Knoblochová kytara  
     
Pavel Tyralík kytara  
     
AKORDEONOVÉ ODDĚLENÍ
     
Roswitha Fejfarová akordeon vedoucí akordeonového oddělení
     
     
PĚVECKÉ ODDĚLENÍ
     
Lenka Gaierová sólový zpěv  

 

 

 
Eva Kůrková pěvecké sbory vedoucí pěveckého oddělení 
     
     
  HUDEBNÍ NAUKA  
     
Věra Šebeková, DiS. hudební nauka, interpretační seminář  
     
     
VÝTVARNÝ OBOR
     

Andrea Klimentová

výtvarný obor

 
     

Martina Metličková

výtvarný obor  vedoucí výtvarného oboru
     
Zdeňka Svobodová  výtvarný obor   
     
     
TANEČNÍ OBOR
     
Jaroslava Havlíčková taneční oddělení - mažoretky, balet  
     
     
LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR
 Jarmila Marková    

 pedagogický sbor 2018-2019

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


PROSINEC

1. - Advent v muzeu, LDO + pěvecké sbory, 10.30 a 11.30

2. - Sněhová královna, zájezd, Praha

2. - Předvánoční pohlazení, koncert a výtvarné dílny, KC Svoboda, 18.00

2. - adventní koncert, kostel sv. Mikuláše a Alžběty v Chebu, pěvecké oddělení, 14.00

7. - koncert pěveckého sboru Kopretiny, vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze

11. - vánoční koncert, Sedmikrásky, Kopretiny a Špalíček, Valdštejnská obrazárna, 18.00

12. - vánoční trhy v Chebu, LDO + Sedmikrásky + Kopretiny, 16.30 a 17.30

15. - koncert k 60. výročí založení MDO, KC Svoboda, 15.00

18. - vánoční představení, TO, Západočeské divadlo, 18.00

20. - 3. školní koncert, 17.00

22. - vystoupení flétnového souboru, GAVU, 15.30


LEDEN

koncert klavírního oddělení, Císařské lázně, Františkovy Lázně

školní kola soutěží

11. - testy z HN

24. - 4. školní koncert

31. - do 31. 1. úhrada školného na 2. pololetí


ÚNOR

14. - 5. školní koncert

15. - okresní kolo v komorní hře, dřevěné dechové nástroje, Cheb

koncert klavírního oddělení, Valdštejnská obrazárna