Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Učitelé

Pedagogický sbor

2019/2020

DECHOVÉ A BICÍ ODDĚLENÍ

     

Karel Bosák

trubka, zobcová flétna

 
     
David Domčík tuba, zobcová flétna  
     
Wilfried Hirt bicí  
     
Zdeňka Horská zobcové flétny, hoboj, flétnový soubor zástupkyně ředitele, vedoucí dechového oddělení
     
Tomáš Horský zobcová flétna, lesní roh, bicí  
     
Milan Jelínek pozoun, baryton, tenor  
     
MgA. Jana Juričová příčná flétna, zobcová flétna, saxofon  
     
MgA. Lubomír Mandous trubka, zobcová flétna  
     
Roman Nováček klarinet, saxofon, bicí  
     
Jaroslav Pašek klarinet, saxofon  
     
Markéta Polívková, Dipl. spec.
příčná flétna, zobcová flétna  
     
Jiří Smitek vedení MDO ředitel
     
Věra Šebeková, DiS. zobcová flétna, příčná flétna  
     
Mgr. Věra Zemandlová zobcová flétna  
     
     
SMYČCOVÉ ODDĚLENÍ
     
Jana Cenknerová housle, smyčcový orchestr  
     
Roswitha Fejfarová violoncello  
     
Milan Jelínek kontrabas  
     
Miloslava Vaníčková housle, viola vedoucí smyčcového oddělení
     
     
KLAVÍRNÍ ODDĚLENÍ
     
     

Ivana Fejfarová

klavír

 
     

Roswitha Fejfarová

klavír

 
     

Světlana Halasová

klavír

 
     
Markéta Holá, DiS.
klavír  
     
Eva Klimtová klavír zástupkyně ředitele
     
Eva Kůrková
klavír  
     
Lucie Marková, DiS.
klavír  
     
MgA. Lubomír Mandous elektronické klávesové nástroje, základy studiového nahrávání  
     

Simona Müllerová

klavír  
     
Petra Volfová  klavír  
     
Irena Žídková klavír vedoucí klavírního oddělení
     
     
KYTAROVÉ ODDĚLENÍ
     
David Domčík basová kytara  
     
Lenka Gaierová kytara  
     
Aleš Kamenec kytara  
     
Lenka Knoblochová kytara  
     
Soňa Šobrová, DiS. kytara, kytarový seminář, kytarový soubor  vedoucí kytarového oddělení
     
Monika Vondráková, DiS.
mateřská dovolená  
     
AKORDEONOVÉ ODDĚLENÍ
     
Roswitha Fejfarová akordeon vedoucí akordeonového oddělení
     
     
PĚVECKÉ ODDĚLENÍ
     
Lenka Gaierová sólový zpěv  

 

 

 
Eva Kůrková pěvecké sbory vedoucí pěveckého oddělení 
     
     
  HUDEBNÍ NAUKA  
     
Věra Šebeková, DiS. hudební nauka, interpretační seminář  
     
     
VÝTVARNÝ OBOR
     

Andrea Klimentová

výtvarný obor

 
     

Martina Metličková

výtvarný obor  vedoucí výtvarného oboru
     
Zdeňka Svobodová  výtvarný obor   
     
     
TANEČNÍ OBOR
     
Jaroslava Havlíčková taneční oddělení - mažoretky, balet  
     
     
LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR
 Jarmila Marková    

 pedagogický sbor 2018-2019

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


PROSINEC

2. - Vánoční koncert Josefa Vágnera, Kopretiny, KC Svoboda, 18.00

5. - Předvánoční posezení pro seniory, TO, KC Svoboda

5. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

8. - Adventní koncert pěveckého oddělení a hostů, Kostel sv. Mikuláše a Alžběty Cheb, 15.00

10. - Vánoční koncert, Sedmikrásky a Kopretiny, Klášterní knihovna 18.00

11. - Vánoční představení TO, Západočeské divadlo Cheb, 18.00

13. - Vánoční příběh, LDO 16.30, pěvecké sbory 17.30, vánoční trhy Cheb

13. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

14. - Vánoční koncert MDO, KC Svoboda

15. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny,Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00

15. - Předvánoční pohlazení, KC Svoboda 18.00

19. - 3. školní koncert, 17.00

21. - Adventní pohádkové čtení, flétnový soubor, GAVU 15.30

22. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny,Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00


LEDEN

10. -  testy z HN

23. - 4. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Císařské lázně

školní kola soutěží


ÚNOR

7. - Koncert bývalých žáků, 18.00

15. - smyčce, okresní kolo soutěže, ZUŠ Františkovy Lázně

20. - 5. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Klášterní knihovna


BŘEZEN

12. - 6. školní koncert, 17.00

13. - klavíry, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

19. - kytary, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

25. - smyčce, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

26. - Koncert učitelů, 18.00

31. - kytary, krajské kolo soutěže, ZUŠ Kraslice

31. - uzávěrka soutěže

animag 2020

propozice animagweb soutěže Animág


DUBEN

1. - klavíry, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

23. - 7. školní koncert - jazzový, 17.00

28., 29. - výchovné koncerty pro MŠ

30. - VO, krajská kola, ZUŠ Ostrov

velikonoční vystoupení, pěvecké sbory, LDO


KVĚTEN

5. - Den otevřených dveří, 15.00

11. - Zápis, 13.00

17. - Koncert pro maminky, 10.00

21. - 8. školní koncert, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky

29. - testy z HN

ZUŠ OPEN


ČERVEN

Chebské dvorky

17. - Slavnostní předávání absolventských vysvědčení, 17.00