Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Rozvrhy

Rozvrhy

Hudební nauka

2019/2020

 PHV  Úterý  15.10 - 15.55
   Středa  16.00 - 16.45
     
 I. ročník  Pondělí  13.30 - 14.15
   Čtvrtek  13.30 - 14.15
     
 II. ročník  Středa  13.30 - 14.15
   Čtvrtek  14.20 - 15.05
     
 III. ročník  Pondělí  15.10 - 15.55
   Úterý  16.00 - 16.45
   Středa  14.20 - 15.05
   Čtvrtek  15.10 - 15.55
     
 IV. ročník  Pondělí  16.50 - 17.35
   Čtvrtek  16.00 - 16.45
     
  V. ročník  Pondělí  17.40 - 18.25
   Úterý  16.50 - 17.35
   Středa  16.50 - 17.35
     
 1. sdružená nauka  Pondělí  16.00 - 16.45
   Úterý  14.20 - 15.05
     
 2. sdružená nauka  Pondělí  14.20 - 15.05
   Úterý  13.30 - 14.15
   Středa  15.10 - 15.55
     
 Seminář  Středa  17.40 - 18.25

 

Výtvarné oddělení

2018/2019

 Andrea Klimentová       MŠ, 1., 2. tř. pondělí 13.30 - 15.00
2., 3., 4. tř. pondělí

15.15 -17.30

3., 4., 5. tř. úterý 13.30 – 15.45
6., 7., 8. tř. úterý 16.00 – 18.15  
mix středa 13.30 – 15.45
5., 6., 7. tř. čtvrtek 13.30 – 15.45
5., 6., 7. tř. čtvrtek 16.00 – 18.15

 

Zdeňka Svobodová  2., 3., 4. tř. pondělí 13.30 – 15.45
5., 6., 7., 8. tř. pondělí 16.00 – 18.15
2., 3., 4. tř. úterý 13.30 – 15.45
5., 6., 7., 8. tř. úterý 16.00 – 18.15

 

Martina Metličková   Přípravná, 1., 2. tř. pátek 13.30 - 15.00
7., 8., 9. tř. středa 16.00 - 18.15
2., 3. tř. čtvrtek 13.30 - 15.45
4., 5., 6. tř. středa 13.30 - 15.45
5., 6. tř. pátek 14.00 - 16.15

 

Literárně dramatický obor

2019/2020

Přípravný ročník

čtvrtek

13.30 – 15.00

     

1. + 2. ročník

středa

13.45 – 15.15

     

3. + 4. ročník

středa

15.20 – 17.35

     

3. + 4. ročník

úterý

15.00 – 17.15

     

Dramatéři

úterý

17.20 - 19.35

     

Vo-co-de

středa

17.40 – 19.55

 

Zkoušky pěveckého oddělení

2019/2020

SEDMIKRÁSKY úterý, čtvrtek 15.15 - 16.20 Eva Kůrková
     

KOPRETINY

úterý 16.30 - 17.35

pátek 14.00 - 15.05

Eva Kůrková

 

Taneční oddělení

2019/2020

PHV

úterý 14.30 – 15.55

   

PHV + 1. ročník

úterý 15.45 – 17.15

   

2. ročník

čtvrtek 15.30 – 17.00

   

3. ročník

čtvrtek 13.50 – 15.20

   

4. + 5. ročník

středa 13.50 – 15.20

   

6. ročník

středa 17.05 – 19.00

   

7. ročník

úterý 17.20 – 18.50

   

7. ročník + II. cyklus

pondělí 17.00 – 19.15

   

Soubor (malý)

středa 15.30 – 17.00

   

Soubor (velký)

čtvrtek 17.05 – 19.20

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


PROSINEC

2. - Vánoční koncert Josefa Vágnera, Kopretiny, KC Svoboda, 18.00

5. - Předvánoční posezení pro seniory, TO, KC Svoboda

5. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

8. - Adventní koncert pěveckého oddělení a hostů, Kostel sv. Mikuláše a Alžběty Cheb, 15.00

10. - Vánoční koncert, Sedmikrásky a Kopretiny, Klášterní knihovna 18.00

11. - Vánoční představení TO, Západočeské divadlo Cheb, 18.00

13. - Vánoční příběh, LDO 16.30, pěvecké sbory 17.30, vánoční trhy Cheb

13. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

14. - Vánoční koncert MDO, KC Svoboda

15. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny,Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00

15. - Předvánoční pohlazení, KC Svoboda 18.00

19. - 3. školní koncert, 17.00

21. - Adventní pohádkové čtení, flétnový soubor, GAVU 15.30

22. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny,Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00


LEDEN

10. -  testy z HN

23. - 4. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Císařské lázně

školní kola soutěží


ÚNOR

7. - Koncert bývalých žáků, 18.00

15. - smyčce, okresní kolo soutěže, ZUŠ Františkovy Lázně

20. - 5. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Klášterní knihovna


BŘEZEN

12. - 6. školní koncert, 17.00

13. - klavíry, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

19. - kytary, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

25. - smyčce, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

26. - Koncert učitelů, 18.00

31. - kytary, krajské kolo soutěže, ZUŠ Kraslice

31. - uzávěrka soutěže

animag 2020

propozice animagweb soutěže Animág


DUBEN

1. - klavíry, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

23. - 7. školní koncert - jazzový, 17.00

28., 29. - výchovné koncerty pro MŠ

30. - VO, krajská kola, ZUŠ Ostrov

velikonoční vystoupení, pěvecké sbory, LDO


KVĚTEN

5. - Den otevřených dveří, 15.00

11. - Zápis, 13.00

17. - Koncert pro maminky, 10.00

21. - 8. školní koncert, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky

29. - testy z HN

ZUŠ OPEN


ČERVEN

Chebské dvorky

17. - Slavnostní předávání absolventských vysvědčení, 17.00