Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Rozvrhy

Rozvrhy

Hudební nauka

2018/2019

 PHV  Úterý  15.10 - 15.55
   Středa  16.50 - 17.35
     
 I. ročník  Pondělí  13.30 - 14.15
   Úterý  14.20 - 15.05
   Čtvrtek  13.30 - 14.15
     
 II. ročník  Úterý  13.30 - 14.15
   Středa  13.30 - 14.15
   Čtvrtek  14.20 - 15.05
     
 III. ročník  Pondělí  15.10 - 15.55
   Středa  14.20 - 15.05
   Čtvrtek  15.10 - 15.55
     
 IV. ročník  Pondělí  16.50 - 17.35
   Úterý  16.00 - 16.45
   Čtvrtek  16.00 - 16.45
     
  V. ročník  Úterý  16.50 - 17.35
   Středa  17.40 - 18.25
     
 1. sdružená nauka  Pondělí  16.00 - 16.45
   Středa  16.00 - 16.45
     
 2. sdružená nauka  Pondělí  14.20 - 15.05
   Středa  15.10 - 15.55
     
 Seminář  Pondělí  17.40 - 18.25

 

Výtvarné oddělení

2018/2019

 Andrea Klimentová       MŠ, 1., 2. tř. pondělí 13.30 - 15.00
2., 3., 4. tř. pondělí

15.15 -17.30

3., 4., 5. tř. úterý 13.30 – 15.45
6., 7., 8. tř. úterý 16.00 – 18.15  
mix středa 13.30 – 15.45
5., 6., 7. tř. čtvrtek 13.30 – 15.45
5., 6., 7. tř. čtvrtek 16.00 – 18.15

 

Zdeňka Svobodová  2., 3., 4. tř. pondělí 13.30 – 15.45
5., 6., 7., 8. tř. pondělí 16.00 – 18.15
2., 3., 4. tř. úterý 13.30 – 15.45
5., 6., 7., 8. tř. úterý 16.00 – 18.15

 

Martina Metličková   MŠ, 1., 2. tř. středa 13.30 – 15.00
7., 8., 9. tř. středa 15.15 – 17.30
2., 3. tř. čtvrtek 13.30 - 15.45
4., 5., 6. tř. čtvrtek 16.00 – 18.15
5., 6. tř. pátek 14.00 – 16.15

 

Literárně dramatický obor

2018/2019

  Přípravný ročník

Přípravný ročník
1. ročník

3. - 4. ročník 5. - 6. ročník

6. - 7. ročník
II. stupeň

Soubor
II.stupeň

Pondělí 13.00-14.30     14.55-16.50   16.50-19.05
Úterý     14.00-16.15      

Středa

 

13.50-15.20

    15. 25-17.40  

 

 

Zkoušky pěveckého oddělení

2017/2018

SEDMIKRÁSKY úterý, čtvrtek 15.15 - 16.20 Eva Kůrková
     

KOPRETINY

úterý 16.30 - 17.35

pátek 14.30 - 16.30

Eva Kůrková

 

Taneční oddělení

 

 PTV "A"  úterý 14.00 - 15.10
   
 PTV "B"  úterý 15.20 - 16.30
   
 1. ročník  pondělí 15.25 - 16.55
   
 2. ročník  čtvrtek 13.30 - 15.00
   
 1. + 2. ročník SOUBOR  čtvrtek 15.05 - 15.50
   
 3. ročník  středa 13.30 - 15.00
   
 3. + 4. ročník SOUBOR  středa 15.05 - 16.35
   
 5. + 6. ročník  pondělí 13.45 - 15.15
   
 7. ročník + II. cyklus  pondělí 17.00 - 19.15
 7. ročník + II. cyklus SOUBOR  středa 16.45 - 19.00

 

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do emailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


ČERVENEC - SRPEN

O prázdninách je kancelář školy v provozu každé pondělí od 9.00 do 10.00 hodin.

camper-van-1312382_640.png


INFORMACE PRO NOVÉ ŽÁKY 2018/2019

Informace o zařazení k jednotlivým učitelům poskytujeme v ředitelně školy v 1. patře.

Všichni noví žáci, kteří se přihlásili na kytaru, se mohou přijít domluvit v úterý 4. září 2018 v době od 13 do 17 hodin.