Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Rozvrhy

Rozvrhy

Hudební nauka

2018/2019

 PHV  Úterý  15.10 - 15.55
   Středa  16.50 - 17.35
     
 I. ročník  Pondělí  13.30 - 14.15
   Úterý  14.20 - 15.05
   Čtvrtek  13.30 - 14.15
     
 II. ročník  Úterý  13.30 - 14.15
   Středa  13.30 - 14.15
   Čtvrtek  14.20 - 15.05
     
 III. ročník  Pondělí  15.10 - 15.55
   Středa  14.20 - 15.05
   Čtvrtek  15.10 - 15.55
     
 IV. ročník  Pondělí  16.50 - 17.35
   Úterý  16.00 - 16.45
   Čtvrtek  16.00 - 16.45
     
  V. ročník  Pondělí  17.40 - 18.25
   Úterý  16.50 - 17.35
     
 1. sdružená nauka  Pondělí  16.00 - 16.45
   Středa  16.00 - 16.45
     
 2. sdružená nauka  Pondělí  14.20 - 15.05
   Středa  15.10 - 15.55
     
 Seminář  Středa  17.40 - 18.25

 

Výtvarné oddělení

2018/2019

 Andrea Klimentová       MŠ, 1., 2. tř. pondělí 13.30 - 15.00
2., 3., 4. tř. pondělí

15.15 -17.30

3., 4., 5. tř. úterý 13.30 – 15.45
6., 7., 8. tř. úterý 16.00 – 18.15  
mix středa 13.30 – 15.45
5., 6., 7. tř. čtvrtek 13.30 – 15.45
5., 6., 7. tř. čtvrtek 16.00 – 18.15

 

Zdeňka Svobodová  2., 3., 4. tř. pondělí 13.30 – 15.45
5., 6., 7., 8. tř. pondělí 16.00 – 18.15
2., 3., 4. tř. úterý 13.30 – 15.45
5., 6., 7., 8. tř. úterý 16.00 – 18.15

 

Martina Metličková   Přípravná, 1., 2. tř. pátek 13.30 - 15.00
7., 8., 9. tř. středa 16.00 - 18.15
2., 3. tř. čtvrtek 13.30 - 15.45
4., 5., 6. tř. středa 13.30 - 15.45
5., 6. tř. pátek 14.00 - 16.15

 

Literárně dramatický obor

2018/2019

Přípravný ročník

pondělí

13.00 – 14.30

 

 

 

Přípravný ročník + 1. ročník

středa

13.50 – 15.20

 

 

 

3. a 4. ročník

úterý

14.00 – 16.15

 

 

 

5. a 6. ročník

pondělí

14.30 – 16.50

 

 

 

6. a 7. ročník + II. stupeň

středa

15.25 – 17.40

 

 

 

Soubor + II. stupeň

pondělí

16.50 – 19.05

 

Zkoušky pěveckého oddělení

2018/2019

SEDMIKRÁSKY úterý, čtvrtek 15.15 - 16.20 Eva Kůrková
     

KOPRETINY

úterý 16.30 - 17.35

čtvrtek 16.30 - 17.35

Eva Kůrková

 

Taneční oddělení

2018/2019

 PTV  úterý 16.00 - 17.30
   
 1. ročník  pondělí 15.25 - 16.55
   
 2. ročník  čtvrtek 13.45 - 15.15
   
 1. + 2. ročník SOUBOR  čtvrtek 15.20 - 16.30
   
 3. ročník  středa 13.45 - 15.15
   
 3. + 4. ročník  středa 15.25 - 16.55
   
 4. + 5. ročník  pondělí 13.45 - 15.15
   
 6. + 7. ročník  středa 17.00 - 19.15
   
 7. ročník + II. cyklus  pondělí 17.00 - 19.15
 7. ročník + II. cyklus SOUBOR  středa 16.40 - 19.25

 

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


ČERVEN

5. - závěrečné představení, TO, Západočeské divadlo, 18.00

7. - pasování na školáka, LDO, stacionář Mája

10. - projekt v klášteře Teplá, VO

11. - pasování na školáka, LDO, Klášterní knihovna

13. - absolventský koncert, Klášterní knihovna, 17.00

13. - 15. - Chebské dvorky, LDO, 14.6. ve 14.30

14. - 16. - hudební festival, MDO + TO, Hirschfeld (DE)

19. - slavnostní předávání absolventských vysvědčení, oceňování učitelů a žáků školy, 17.00

28. - 30. - Festival dechových orchestrů, MDO + TO, Nová Dubnica (SK)


ZÁŘÍ

2. - 6. - domlouvání rozvrhů pro nové žáky, 13.00 - 17.00