Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje

Výsledky okresního kola soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje



ZUŠ Františkovy Lázně byla pořadatelem okresního kola ve hře na dřevěné dechové nástroje.

Všichni naši žáci získali 1. místo a postup do do krajského kola. Jsou to:

Vivien Rattayová, Šárka Oreská, Adéla Kubincová, Anežka Eva Zachařová, příčné flétny - třída Markéty Polívkové.

Hra na klarinet, třída Jaroslava Paška – Lenka Nová, Diana Kurtová, Jan Smitek.

První místo má rovněž Jakub Lojka, který je ze třídy Romana Nováčka.

Ve hře na saxofon ze třídy Jaroslava Paška postoupily: Michaela Holotová, Anežka Eva Zachařová, Tereza Horská a Eliška Marešová.

Hra na zobcovou flétnu, třída Zdeňky Horské: Stella Štejrová, Eliška Bauerová, Karin Slavíčková, Adriana Gaierová, Kateřina Čadová, Aneta Kvasničková a Réka Šuba a Daniel Šobr, kteří se stali absolutními vítězi celé soutěže – obdrželi od poroty největší počet bodů.


Menu

Aktuality

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


BŘEZEN

2. - Masopust Cheb, MDO + TO, 14.00

5. - Masopust Františkovy Lázně, TO

9. - vystoupení TO pro Svaz žen, KC Svoboda Cheb

12. - krajské kolo v komorní hře – dřeva, ZUŠ Kraslice

14. - krajské kolo v komorní hře – žestě, ZUŠ Sokolov

19. - 21. - Karlovarský skřivánek, celostátní kolo v Sólovém zpěvu v Karlových Varech

21. - 6. školní koncert

22. - krajské kolo v komorní hře – smyčce, ZUŠ Bečov

26. - Příběh violoncella, klášter Teplá, 15.00

27. - LDO, soutěž ZUŠ, Ostrov

28. - Koncert učitelů


DUBEN

Z důvodu malého počtu účinkujících se letošní Koncert bývalých žáků, připravovaný na 5. dubna, nekoná.

5. - vyhlašování nejlepších sportovců města, TO, KC Svoboda

11. - 7. školní koncert

13. - velikonoce v muzeu, LDO + pěvecká třída,14.00

25. - 8. školní koncert

27. - oslavy osvobození města Chebu, MDO+TO, 9.00

28. - společný koncert MDO + dechový orchestr Sydney, KC Svoboda 17.00

30. - lampionový průvod, MDO+TO

výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ


KVĚTEN

10. - 11. - klavírní soutěž Dvořákův Lipník

12. - Koncert pro maminky

13. - zápis do ZUŠ

16. - 9. školní koncert

24. - testy z HN

postupové a závěrečné zkoušky

31. - ZUŠ OPEN


ČERVEN

1. - ZUŠ OPEN

Noc kostelů, LDO, TO

Chebské dvorky

19. - slavnostní předávání absolventských vysvědčení