Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Ocenění žáků

Ocenění žáků



Dne 7. 11. 2018 proběhlo v Klášteře Teplá oceňování žáků hejtmankou Karlovarského kraje za vynikající reprezentaci Karlovarského kraje ve školním roce 2017/2018.

Toto ocenění získali:

  • pěvecké trio ve složení Vlasta Červenková, Anna Nováková, Lucie Makovičková (3. místo v celostátní soutěži v komorním zpěvu)

  • Štěpán Novák (1. místo v celostátním kole soutěže ve hře na baryton)

  • Tereza Horská (1. místo v celostátním kole soutěže ve hře na saxofon)

  • Réka Šuba (2. místo v celostátním kole soutěže ve hře na zobcovou flétnu)

  • Šimon Dvořák (3. místo v celostátním kole soutěže ne hře na bicí nástroje)

Teplá 7. 11. 2018 Teplá 7. 11. 2018


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů.

Menu

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


PROSINEC

1. - Advent v muzeu, LDO + pěvecké sbory, 10.30 a 11.30

2. - Sněhová královna, zájezd, Praha

2. - Předvánoční pohlazení, koncert a výtvarné dílny, KC Svoboda, 18.00

2. - adventní koncert, kostel sv. Mikuláše a Alžběty v Chebu, pěvecké oddělení, 14.00

7. - koncert pěveckého sboru Kopretiny, vánoční trhy na Staroměstském náměstí v Praze

11. - vánoční koncert, Sedmikrásky, Kopretiny a Špalíček, Valdštejnská obrazárna, 18.00

12. - vánoční trhy v Chebu, LDO + Sedmikrásky + Kopretiny, 16.30 a 17.30

15. - koncert k 60. výročí založení MDO, KC Svoboda, 15.00

18. - vánoční představení, TO, Západočeské divadlo, 18.00

20. - 3. školní koncert, 17.00

22. - vystoupení flétnového souboru, GAVU, 15.30


LEDEN

koncert klavírního oddělení, Císařské lázně, Františkovy Lázně

školní kola soutěží

11. - testy z HN

24. - 4. školní koncert

31. - do 31. 1. úhrada školného na 2. pololetí


ÚNOR

14. - 5. školní koncert

15. - okresní kolo v komorní hře, dřevěné dechové nástroje, Cheb

koncert klavírního oddělení, Valdštejnská obrazárna