Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Krajské kolo soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje

Krajské kolo soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje



Datum konání:
21.3.2018

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje se konalo 21. 3. 2018 v naší škole. Gratulujeme všem našim žákům.

Zobcová flétna

0. KATEGORIE – 1. MÍSTO - STELLA ŠTEJROVÁ

I. KATEGORIE – 2. MÍSTO – ELIŠKA BAUEROVÁ
                                               KARIN SLAVÍČKOVÁ

III. KATEGORIE – 1. MÍSTO – KATEŘINA ČADOVÁ

VI. KATEGORIE – 1. MÍSTO - RÉKA ŠUBA - POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA A ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE
VII. KATEGORIE – 1. MÍSTO – DANIEL ŠOBR
                               2. MÍSTO – ANETA KVASNIČKOVÁ

Všichni jsou žáci paní učitelky Z. Horské.


Příčná flétna

IV. KATEGORIE - 1. MÍSTO – VIVIEN RATTAYOVÁ

VIII. KATEGORIE – 1. MÍSTO – ŠÁRKA ORESKÁ
                                2. MÍSTO – ADÉLA KUBINCOVÁ

IX. KATEGORIE – 1. MÍSTO – EVA ANEŽKA ZACHAŘOVÁ - NÁVRH NA POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA

Všichni žáci jsou ze třídy M. Polívkové.


Saxofon

V. KATEGORIE – 2. MÍSTO – MICHAELA HOLOTOVÁ

IX. KATEGORIE – 2. MÍSTO – EVA ANEŽKA ZACHAŘOVÁ

X. KATEGORIE – 1. MÍSTO – TEREZA HORSKÁ - POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA

                              2. MÍSTO – ELIŠKA MAREŠOVÁ

Všichni jsou žáci p. uč. J. Paška.


Klarinet

IX. KATEGORIE – 2. MÍSTO – LENKA NOVÁ (J. Pašek)

                              3. MÍSTO – DIANA KURTOVÁ (J. Pašek)

XI. KATEGORIE – 2. MÍSTO – JAN SMITEK (J. Pašek)

                              2. MÍSTO – JAKUB LOJKA (R. Nováček)


Menu

Aktuality

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do emailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


KVĚTEN

1. - 20. výročí Veteran Car Clubu, Františkovy Lázně, vystoupení TO

2. - Jarní koncert, Valdštejnská obrazárna, 17.30

6. - Festival tanečního mládí Litoměřice, TO

13. - koncert pro maminky, 10.00

14. - zápis do ZUŠ, 14.00 - 18.00

17. - 10. školní koncert

18. - 20. - celostátní kolo ve hře na bicí nástroje, ZUŠ Holice

22. - závěrečný koncert pěveckých sborů, Valdštejnská obrazárna, 18.00

24. - ZUŠ OPEN

OZ_banner_745x100.jpg

25. - Noc kostelů, LDO + TO

28. - 31. - postupové a závěrečné zkoušky

31. - Svátky písní Olomouc, Kopretiny


ČERVEN

1. - postupové a závěrečné zkoušky

8. - testy z hudební nauky, 15.00 + 16.00

6. - 9. - Chebské dvorky

20. - slavnostní předávání absolventských vysvědčení