Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Učitelé

Pedagogický sbor

2023/2024

HUDEBNÍ OBOR

     
Jana Cenknerová housle, smyčcový orchestr  
     
David Domčík tuba, zobcová flétna, baryton, kytara basová kytara  
     
Ivana Fejfarová klavír  
     
Roswitha Fejfarová violoncello, klavír, akordeon  
     
BcA. Jan Fistr trubka, zobcová flétna  
     
Lenka Gaierová kytara, sólový zpěv  
     
Světlana Halasová příčná flétna, klavír  
     
Wilfried Hirt bicí, souborová hra  
     
Markéta Holá, DiS. klavír  
     
Zdeňka Horská

zobcové flétny, hoboj

flétnový soubor

zástupkyně ředitele

vedoucí dechového oddělení

     
Tomáš Horský zobcová flétna, lesní roh, bicí  
     
Milan Jelínek pozoun, baryton, tenor, kontrabas, dudy  
     
MgA. Věra Kestřánková, Ph.D. klarinet, saxofon  
     
Eva Klimtová

klavír

korepetice pěveckých sborů

zástupkyně ředitele

vedoucí klavírního oddělení

     
Lenka Knoblochová

příčná a zobcová flétna, kytara

kytarový soubor

 
     
Eva Kůrková klavír, pěvecké sbory  
     
MgA. Lubomír Mandous

trubka, zobcová flétna, EKN

souborová hra

 
     
Lucie Marková, DiS. klavír  
     
Martin Mosáth saxofon, klarinet  
     
Martin Polidar kytara, elektrická kytara  
     

Markéta Polívková, Dipl. spec.

marketa.polivkova@seznam.cz

tel. 775 994 857

příčná a zobcová flétna   
     
Gabriela Ravanelli klavír, korepetice TO  
     
Jiří Smitek vedení MDO ředitel
     
Jakub Straka klavír  
     
Natálie Temerová klavír  
     
Věra Šebeková, DiS.

příčná a zobcová flétna

hudební nauka 

 
     
Soňa Šobrová, DiS. kytara, kytarový soubor  
     
Miloslava Vaníčková housle, viola  
     

Petra Volfová

volfovapetra@email.cz

klavír  
     

Irena Žídková

Irena.zidkova@seznam.cz

klavír  
     
     
VÝTVARNÝ OBOR
     

Andrea Zeneral Klimentová

výtvarná tvorba, keramika

 
     

Martina Metličková

výtvarná tvorba, keramika  vedoucí výtvarného oboru
     
     
TANEČNÍ OBOR
     
Jaroslava Havlíčková taneční tvorba a interpretace  
     
MgA. Ivana Dukič, Ph.D. taneční tvorba a interpretace  
     
     
LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR
Jarmila Marková    
     
Vladimíra Ouředníková    
     

 pedagogický sbor 2018-2019

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


 ZÁŘÍ

4.-8. - domluva rozvrhu


 ŘÍJEN

19. - 1. školní koncert

21. - Grand Prix

28.-29. - ladění klavírů


 LISTOPAD

1. - Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích, Dvorana Loket

4. - Halloween - Příběhy zemřelých bytostí

10. - Vystoupení žáků LDO v Papírně

18. - Noc divadel LDO

23. - 2. školní koncert

30. - Louskáčkování představení TO v ZDCH

 


 PROSINEC

21. - 3. školní koncert


 LEDEN

21. - koncert klavírního oddělení (Císařské lázně)

25. - 4. školní koncert


ÚNOR

1. - přehlídka mladých    talentů klavírní hry

9. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

29. - 5. školní koncert


BŘEZEN

6. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

21. - koncert učitelů

26. - 6. školní koncert


DUBEN

11. - přehlídka etud (klavírní oddělení)

23. - výchovné koncerty pro MŠ

25. - 7. školní jazzový koncert


KVĚTEN

2. - den otevřených dveří

5. - koncert pro maminky KC Svoboda

16. - zápis žáků do ZUŠ

30. - 8. školní koncert

31. - koncert a vernisáž Akademie pro seniory


 ČERVEN

1. - ZUŠ Open

15. - ZUŠ Open v Karlových Varech

19. - slavnostní předání absolventských vysvědčení