Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Rozvrhy

Rozvrhy hodin

Hudební nauka 

2024/2025

   PONDĚLÍ ÚTERÝ STŘEDA ČTVRTEK
 14:30 – 15:15  2. ročník  sdružená  PHV  1. ročník
 15:20 – 16:05  3. ročník  2. ročník  3. ročník  2. ročník
 16:10 – 16:55  4. ročník  4. ročník  sdružená  PHV
 17:00 – 17:45  5. ročník  -  -  -

 

Pěvecké sbory

1. zkouška pěveckých sborů je ve čtvrtek 5. září 2024

  PONDĚLÍ ÚTERÝ ČTVRTEK
Sedmikrásky 15.15 - 16.20  - 15.15 - 16.20
Kopretiny  - 16.30 - 17.35 16.30 - 17.35

 

Výtvarný obor

2023/2024

Martina Metličková

Keramika

 

 

Přípravný ročník

úterý

13:00 – 14:30

1. - 4. ročník

středa

13:30 – 15:45

5. - 7. ročník

úterý

14:45 – 17:00

Kresba a malba

 

 

Přípravný ročník

čtvrtek

13:00 – 14:30

Přípravný ročník II.

pátek

13:00 – 14:30

1. - 3. ročník

čtvrtek

14:45 – 17:00

4. - 5. ročník

pátek

14:45 – 17:00

6. - 7. ročník

středa

16:00 – 18:15

 

Andrea Zeneral Klimentová

Keramika

 

 

Přípravný ročník čtvrtek 13:00 - 14:30
1. - 2. ročník čtvrtek 14:40 - 17:00
3. - 6. ročník středa 16:00 - 18:15

Kresba a malba

 

 

Přípravný ročník úterý 13:00 - 14:30
Přípravný ročník II. úterý 14:40 - 16:10
1. ročník pondělí 13:30 - 15:45
2. - 3. ročník středa 13:30 - 15:45
3. - 5. ročník pondělí 16:00 - 18:15
5. - 7. ročník úterý 16:20 - 18:35

 

Taneční obor

2024/2025

 PTV 1  pondělí  13:45 - 15:15  MgA. Ivana Dukič, Ph.D.
 PTV (noví žáci)  středa  13:45 - 15:15  MgA. Ivana Dukič, Ph.D.
 PTV (MŠ)  čtvrtek  13:00 - 14:05  MgA. Ivana Dukič, Ph.D.
 1. ročník  úterý  15:30 - 17:00  MgA. Ivana Dukič, Ph.D. 
 2. ročník  úterý   13:45 - 15:15   MgA. Ivana Dukič, Ph.D. 
 3. a 4. ročník  čtvrtek  14:15 - 15:25  MgA. Ivana Dukič, Ph.D. 
 7. ročník + II. cyklus  pondělí  17:10 - 19:25  MgA. Ivana Dukič, Ph.D.
 Soubor  pondělí  15:30 - 17:00  MgA. Ivana Dukič, Ph.D.
 Soubor 1  pátek    Jaroslava Havlíčková
 Soubor 2  pátek    Jaroslava Havlíčková

 

Literárně - dramatický obor

2024/2025

 PLDO 1

 pondělí

 13:00 – 14:30

 Vladimíra Ouředníková

 PLDO 2

 pondělí

 14:35 - 16:10

 Vladimíra Ouředníková
 2. - 4. ročník  pondělí  16:20 - 18:40  Vladimíra Ouředníková

 Špagetky

 úterý

 13:20 – 15:35

 Jarmila Marková

 Dramatéři

 úterý

 15:40 – 17:55

 Jarmila Marková

 VO-CO-DE

 úterý

 18:00 – 20:15

 Jarmila Marková

 Hop - hop

 středa

 15:00 – 17:15

 Jarmila Marková

 

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


 ZÁŘÍ

4.-8. - domluva rozvrhu


 ŘÍJEN

19. - 1. školní koncert

21. - Grand Prix

28.-29. - ladění klavírů


 LISTOPAD

1. - Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích, Dvorana Loket

4. - Halloween - Příběhy zemřelých bytostí

10. - Vystoupení žáků LDO v Papírně

18. - Noc divadel LDO

23. - 2. školní koncert

30. - Louskáčkování představení TO v ZDCH

 


 PROSINEC

21. - 3. školní koncert


 LEDEN

21. - koncert klavírního oddělení (Císařské lázně)

25. - 4. školní koncert


ÚNOR

1. - přehlídka mladých    talentů klavírní hry

9. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

29. - 5. školní koncert


BŘEZEN

6. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

21. - koncert učitelů

26. - 6. školní koncert


DUBEN

11. - přehlídka etud (klavírní oddělení)

23. - výchovné koncerty pro MŠ

25. - 7. školní jazzový koncert


KVĚTEN

2. - den otevřených dveří

5. - koncert pro maminky KC Svoboda

16. - zápis žáků do ZUŠ

30. - 8. školní koncert

31. - koncert a vernisáž Akademie pro seniory


 ČERVEN

1. - ZUŠ Open

15. - ZUŠ Open v Karlových Varech

19. - slavnostní předání absolventských vysvědčení