Vše o škole > Aktuality

Nápověda k RSS

Pomocí RSS můžete mít nepřetržitě přehled o nových příspěvcích, aktualitách a podobně, aniž byste museli pravidelně navštěvovat konkrétní web. V tomto případě předchozí stránku.

Po kliknutí na tlačítko RSS na předchozí stránce získáte v horním panelu adresy prohlížeče

Tento odkaz můžete použít k odběru prostřednictvím samostatné aplikace, kterou si můžete stáhnout například z: www.slunecnice.cz/internet-a-komunikace/rss-ctecky/. Nebo prostřednictvím jiné webové stránky, například www.seznam.cz, kde je pod tlačítkem "Přidat boxík", nacházejícím se v spodní části stránky, možnost odkaz vložit.

Případně pokud používáte prohlížeč Mozilla Firefox, můžete si po kliknutí na RSS tlačítko na předchozí stránce nastavit nahoře stránky RSS kanálu odběr prostřednictvím oblíbených záložek prohlížeče. To znamená, že se vám v záložkách vytvoří složka, do které budou automaticky přibývat odkazy na jednotlivé příspěvky.

31. 5. - 5. 6. - MDO + TO, Giulianova, Itálie

1. - 10. - závěrečné a postupové zkoušky

3. - zkoušky z HN

9. - BESTIÁŘ | SVĚDĚK, KTERÝ NEDRŽEL ZOBÁK | DÁVNO, DÁVNO JIŽ TOMU - Chebské dvorky, Dvorek č. 6, LDO, 14.30

17. - Závěrečné vystoupení TO, divadlo Cheb, 17.30

22. - předávání absolventských vysvědčení, 17.00

23. - Výstava výtvarných prací Akademie, předsálí školy, 19.00

27. - Práce žáků výtvarného oddělení, kostel sv. Mikuláše, vernisáž 16.00

absolventské koncerty

ČERVENEC + SRPEN

kancelář: pondělí 9 - 10

SRPEN

28. - 30. - Soustředění - Kopretiny (leták)

ZÁŘÍ

1. - Noví žáci se dostaví ve čtvrtek 1. září 2022 v době od 9:00 – 12:00 a od  13:00 – 17:00 hodin k domluvě rozvrhu.