Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Výsledky okresního kola soutěže ve hře na klavír a kytaru

Výsledky okresního kola soutěže ve hře na klavír a kytaru



Dne 9. února 2024 se v naší ZUŠ uskutečnilo okresní kolo soutěže základních uměleckých škol   ve hře na klavír. Soutěže se celkem účastnilo 25 klavíristů. Naše ZUŠ do boje vyslala 15 žáků, kteří se umístili na těch nejpřednějších příčkách.

Hra na klavír

I. kategorie

1. místo - Jakub Mareš s postupem do krajského kola (p. uč. P. Volfová)

2. místo - Karolína Danková (p. uč. I. Fejfarová)

2. místo - Anna Marková (p. uč. I. Fejfarová)

2. místo - Eva Ouředníková (p. uč. E. Klimtová)


II. kategorie

2. místo - Zuzana Koubová (p. uč. L. Marková)


III. kategorie

1. místo - Kristýna Šebeková  s postupem do krajského kola (p. uč. P. Volfová)

2. místo - Šimon Hrůza (p. uč. L. Marková)

2. místo - Kristýna Danková (p. uč. I. Fejfarová)


IV. kategorie

1. místo - Valerie Michálková (p. uč. I. Žídková)

2. místo - Franz Borek Vodička (p. uč. M. Holá)


V. kategorie

1. místo - Michal Keblúšek s postupem do krajského kola (p. uč. L. Marková)


VIII. kategorie

1. místo - Jan Mareš s postupem do krajského kola (p. uč. P. Volfová)

1. místo - Viktorie Kiššová s postupem do krajského kola (p. uč. M. Holá)


IX. kategorie

1. místo - Ondřej Mareš s postupem do krajského kola (p. uč. P. Volfová)


Hra v klavírním duu

IV. kategorie

1. místo - Jan Mareš, Ondřej Mareš s postupem do krajského kola (p. uč. P. Volfová)

Absolutním vítězem se stalo klavírní duo Jan a Ondřej Marešovi, kteří za svůj výkon obdrželi plný počet bodů od všech porotců.



Dne 6. března 2024 se v naší ZUŠ uskutečnilo okresní kolo soutěže základních uměleckých škol. 

Hra na kytaru

IV. kategorie

1.místo - Petr Kučera s postupem do krajského kola  (p. uč. L. Knoblochová) 


 

VIII. kategorie

          1. místo - Lukáš Hrůza s postupem do krajského kola (p. uč. S. Šobrová)                                                                                                                                                                                                           

Všem soutěžícím i pedagogům gratulujeme a postupujícím držíme palce v krajských kolech!!!                                                                                                         


Menu

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


 ZÁŘÍ

4.-8. - domluva rozvrhu


 ŘÍJEN

19. - 1. školní koncert

21. - Grand Prix

28.-29. - ladění klavírů


 LISTOPAD

1. - Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích, Dvorana Loket

4. - Halloween - Příběhy zemřelých bytostí

10. - Vystoupení žáků LDO v Papírně

18. - Noc divadel LDO

23. - 2. školní koncert

30. - Louskáčkování představení TO v ZDCH

 


 PROSINEC

21. - 3. školní koncert


 LEDEN

21. - koncert klavírního oddělení (Císařské lázně)

25. - 4. školní koncert


ÚNOR

1. - přehlídka mladých    talentů klavírní hry

9. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

29. - 5. školní koncert


BŘEZEN

6. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

21. - koncert učitelů

26. - 6. školní koncert


DUBEN

11. - přehlídka etud (klavírní oddělení)

23. - výchovné koncerty pro MŠ

25. - 7. školní jazzový koncert


KVĚTEN

2. - den otevřených dveří

5. - koncert pro maminky KC Svoboda

16. - zápis žáků do ZUŠ

30. - 8. školní koncert

31. - koncert a vernisáž Akademie pro seniory


 ČERVEN

1. - ZUŠ Open

15. - ZUŠ Open v Karlových Varech

19. - slavnostní předání absolventských vysvědčení