Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Výsledky krajských kol soutěží ve hře na dechové nástroje

Výsledky krajských kol soutěží ve hře na dechové nástroje



Výsledková listina krajského kola ve hře na dechové nástroje - dřevěné

Hra na příčnou flétnu

1. cena VIII. kategorie – Rattayová Vivien ze třídy Jany Vildové

2. cena VIII. kategorie - Foglarová Adéla ze třídy Jany Vildové

 

Hra na hoboj

1. cena VII. kategorie – Gaierová Adriana - postupuje do ústředního kola, ze třídy Zdeňky Horské

 

Hra na klarinet

1. cena IV. kategorie – Fryšová Zuzana ze třídy Věry Kestřánkové

2. cena VI. kategorie – Fryšová Žaneta ze třídy Věry Kestřánkové

1. cena IX. kategorie – Mičanová Iva ze třídy Věry Kestřánkové

2. cena IX. kategorie – Radová Klára ze třídy Věry Kestřánkové

2. cena IX. kategorie – Gillarová Laura ze třídy Věry Kestřánkové

 

Hra na saxofon

1. cena IX. kategorie – Mičanová Iva ze třídy Květy Teturové

2. cena IX. kategorie – Radová Klára ze třídy Květy Teturové

2. cena IX. kategorie – Holotová Michaela ze třídy Květy Teturové

 

Hra na zobcovou flétnu

1. cena IV. kategorie – Štejrová Stella ze třídy Zdeňky Horské

2. cena IV. kategorie – Kutílková Mariana ze třídy Zdeňky Horské

1. cena V. kategorie – Slavíčková Karin ze třídy Zdeňky Horské

1. cena IX. kategorie – Šuba Réka  - Cena za vynikající interpretaci raně barokní skladby. Postupuje do ústředního kola. Ze třídy Zdeňky Horské.

Výsledková listina krajského kola ve hře na dechové nástroje - žestě

Hra na trubku

1. cena VII. kategorie – Lukáš Kubinčan
ze třídy Jana Fistra

2. cena VIII. kategorie – Michal Pastorčák
ze třídy Jana Fistra

2. cena VIII. kategorie – Martin Rajser
ze třídy Jana Fistra

2. cena IX. kategorie – Damián Velek
ze třídy Lubomíra Mandouse

1. cena X. kategorie - Tomáš Mirovský
ze třídy Lubomíra Mandouse

1. cena X. kategorie – Jan Kříž – Absolutní vítěz
– postup do ústředního kola
ze třídy Jana Fistra

 

Hra na trombon

1. cena VIII. kategorie – Daniel Postl
ze třídy Milana Jelínka

1. cena IX. kategorie – David Fikejz
ze třídy Milana Jelínka

2. cena XI. kategorie – Petr Hanzal
ze třídy Milana Jelínka

 

Hra na baryton

2. cena VIII. kategorie – Daniel Postl
ze třídy Milana Jelínka

1. cena IX. kategorie – David Fikejz – Absolutní vítěz
– postup do ústředního kola

 

Hra na tubu

1. cena III. kategorie – Michal Kubinčan
ze třídy Davida Domčíka

1. cena IV. kategorie – Ondřej Gladavský
ze třídy Davida Domčíka

1. cena IX. kategorie – Filip Dzurindák
ze třídy Davida Domčíka

 

Všem gratulujeme !!!


Menu

Aktuality

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


KVĚTEN

4. - Zápis

8. - koncert pro maminky, KC Svoboda, 10.00

11. - koncert klavírního oddělení, chebské muzeum, 17.00

19. - 7. školní koncert

28. - ZUŠ OPEN, 14.00

30. - závěrečné a postupové zkoušky

absolventské koncerty


ČERVEN

1. - 10. - závěrečné a postupové zkoušky

3. - zkoušky z HN

22. - předávání absolventských vysvědčení

absolventské koncerty