Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Soutěž v komorní hře s převahou dechových nástrojů

Soutěž v komorní hře s převahou dechových nástrojů



Ve dnech 20.4. - 23.4.2023 se v ZUŠ Liberec uskutečnilo Ústřední kolo soutěže ZUŠ České republiky v komorní hře s převahou dechových nástrojů. Po náročném, několika týdenním soutěžení, absolvováním školního, okresního a krajského kola, se do nejvyššího a závěrečného Ústředního kola probojovala za naši ZUŠ dvě uskupení. V konkurenci souborů z celé ČR se rozhodně neztratila.

Kvarteto zobcových fléten "Kaskáda" ve složení Eliška Bauerová, Karin Slavíčková, Stella Štejrová a Kateřina Čadová si z Liberce přivezlo 1. MÍSTO, do soutěže je připravovala Zdeňka Horská, a klarinetové trio "odAdoŽ" sester Fryšových, pod vedením MgA. Věry Kestřánkové Ph,D., získalo vynikající 2. MÍSTO.

Všem účastněným gratulujeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

II. kategorie

1. MÍSTO

Kvarteto zobcových fléten "Kaskáda"

Eliška Bauerová, Stella Štejrová, Kateřina Čadová, Karin Slavíčková

žáci Zdeňky Horské

 

III. kategorie

2. MÍSTO

Klarinetové trio "odAdoŽ"

Andrea Fryšová, Žaneta Fryšová, Zuzana Fryšová

žáci MgA. Věry Kestřánkové Ph. D.

Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů
Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů
Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů
Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů
Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů
Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů
Ústřední kolo soutěže v komorní hře s převahou dechových nástrojů


Menu

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


 ZÁŘÍ

4.-8. - domluva rozvrhu


 ŘÍJEN

19. - 1. školní koncert

21. - Grand Prix

28.-29. - ladění klavírů


 LISTOPAD

1. - Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích, Dvorana Loket

4. - Halloween - Příběhy zemřelých bytostí

10. - Vystoupení žáků LDO v Papírně

18. - Noc divadel LDO

23. - 2. školní koncert

30. - Louskáčkování představení TO v ZDCH

 


 PROSINEC

21. - 3. školní koncert


 LEDEN

21. - koncert klavírního oddělení (Císařské lázně)

25. - 4. školní koncert


ÚNOR

1. - přehlídka mladých    talentů klavírní hry

9. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

29. - 5. školní koncert


BŘEZEN

6. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

21. - koncert učitelů

26. - 6. školní koncert


DUBEN

11. - přehlídka etud (klavírní oddělení)

23. - výchovné koncerty pro MŠ

25. - 7. školní jazzový koncert


KVĚTEN

2. - den otevřených dveří

5. - koncert pro maminky KC Svoboda

16. - zápis žáků do ZUŠ

30. - 8. školní koncert

31. - koncert a vernisáž Akademie pro seniory


 ČERVEN

1. - ZUŠ Open

15. - ZUŠ Open v Karlových Varech

19. - slavnostní předání absolventských vysvědčení