Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích

Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích



Datum konání:
1.11.2023

Ve Dvoraně v Lokti se 1. listopadu konalo Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích za uplynulý školní rok Karlovarským krajem.

Z naší školy převzali ocenění: soubor zobcových fléten ze třídy Zdeňky Horské Kaskáda ve složení Eliška Bauerová, Kateřina Čadová, Karin Slavíčková, Stella Štejrová za 1.místo v celostátním kole soutěže ZUŠ v komorní hře dechových nástrojů a za 1.místo v celostátní soutěži Teplické flautohry, sesterské klarinetové trio Od A do Ž - Andrea , Zuzana a Žaneta Fryšovy ze třídy Věry Kestřánkové za 2.místo v celostátním kole soutěže ZUŠ v komorní hře dechových nástrojů. Adriana Gaierová ze třídy Lenky Gaierové byla oceněna za 1.místo v celostátním kole pěvecké soutěže,,Karlovarský skřivánek" a za 3.místo v mezinárodní pěvecké soutěži,,Olomouc 2022".

Ze třídy Petry Volfové byli za zlaté pásmo v celostátní soutěži mladých klavíristů,, Antonín Dvořák dětem" oceněni Jan a Ondřej Marešovi.

Za 3.místo v soutěži v komorní hře dřevěných dechových nástrojů,,Litvínovské dřevohraní" bylo oceněno saxofonové trio ze třídy Květy Teturové ve složení Iva Mičanová, Michaela Holotová, Klára Radová.

Za stříbrné pásmo v mezinárodní soutěži pěveckých sborů,,Svátky písní Olomouc" získal ocenění dětský pěvecký sbor Kopretiny se sbormistryní Evou Kůrkovou.

Nejúspěšnější žáci Karlovarského kraje


Menu

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


 ZÁŘÍ

4.-8. - domluva rozvrhu


 ŘÍJEN

19. - 1. školní koncert

21. - Grand Prix

28.-29. - ladění klavírů


 LISTOPAD

1. - Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích, Dvorana Loket

4. - Halloween - Příběhy zemřelých bytostí

10. - Vystoupení žáků LDO v Papírně

18. - Noc divadel LDO

23. - 2. školní koncert

30. - Louskáčkování představení TO v ZDCH

 


 PROSINEC

21. - 3. školní koncert


 LEDEN

21. - koncert klavírního oddělení (Císařské lázně)

25. - 4. školní koncert


ÚNOR

1. - přehlídka mladých    talentů klavírní hry

9. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

29. - 5. školní koncert


BŘEZEN

6. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

21. - koncert učitelů

26. - 6. školní koncert


DUBEN

11. - přehlídka etud (klavírní oddělení)

23. - výchovné koncerty pro MŠ

25. - 7. školní jazzový koncert


KVĚTEN

2. - den otevřených dveří

5. - koncert pro maminky KC Svoboda

16. - zápis žáků do ZUŠ

30. - 8. školní koncert

31. - koncert a vernisáž Akademie pro seniory


 ČERVEN

1. - ZUŠ Open

15. - ZUŠ Open v Karlových Varech

19. - slavnostní předání absolventských vysvědčení