Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Krajské kolo soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje

Krajské kolo soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje



Datum konání:
21.3.2018

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje se konalo 21. 3. 2018 v naší škole. Gratulujeme všem našim žákům.

Zobcová flétna

0. KATEGORIE – 1. MÍSTO - STELLA ŠTEJROVÁ

I. KATEGORIE – 2. MÍSTO – ELIŠKA BAUEROVÁ
                                               KARIN SLAVÍČKOVÁ

III. KATEGORIE – 1. MÍSTO – KATEŘINA ČADOVÁ

VI. KATEGORIE – 1. MÍSTO - RÉKA ŠUBA - POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA A ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE
VII. KATEGORIE – 1. MÍSTO – DANIEL ŠOBR
                               2. MÍSTO – ANETA KVASNIČKOVÁ

Všichni jsou žáci paní učitelky Z. Horské.


Příčná flétna

IV. KATEGORIE - 1. MÍSTO – VIVIEN RATTAYOVÁ

VIII. KATEGORIE – 1. MÍSTO – ŠÁRKA ORESKÁ
                                2. MÍSTO – ADÉLA KUBINCOVÁ

IX. KATEGORIE – 1. MÍSTO – EVA ANEŽKA ZACHAŘOVÁ - NÁVRH NA POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA

Všichni žáci jsou ze třídy M. Polívkové.


Saxofon

V. KATEGORIE – 2. MÍSTO – MICHAELA HOLOTOVÁ

IX. KATEGORIE – 2. MÍSTO – EVA ANEŽKA ZACHAŘOVÁ

X. KATEGORIE – 1. MÍSTO – TEREZA HORSKÁ - POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA

                              2. MÍSTO – ELIŠKA MAREŠOVÁ

Všichni jsou žáci p. uč. J. Paška.


Klarinet

IX. KATEGORIE – 2. MÍSTO – LENKA NOVÁ (J. Pašek)

                              3. MÍSTO – DIANA KURTOVÁ (J. Pašek)

XI. KATEGORIE – 2. MÍSTO – JAN SMITEK (J. Pašek)

                              2. MÍSTO – JAKUB LOJKA (R. Nováček)


Menu

Aktuality

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


ÚNOR

3. - pololetní prázdniny

6. - 12. - jarní prázdniny

18. - Masopust v Lipové, MDO + TO

18. - Reprezentační ples města Chebu, MDO + TO

19. - Masopust v Chebu, MDO + TO

19. - Muzikál Hašlerky, divadelní klub Déčko, 17.00

20. - Muzikál Hašlerky, divadelní klub Déčko

22. - Okresní kolo v komorní hře s převahou dechových nástrojů - ZUŠ FL

28. - 5. školní koncert, 17.00


BŘEZEN

15. -  Krajské kolo v komorní hře s převahou dechových nástrojů, ZUŠ Cheb

28. - 6. školní koncert, 17.00

30. - koncert učitelů, 18.00