Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Krajské kolo soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje

Krajské kolo soutěže ve hře na dřevěné dechové nástroje



Datum konání:
21.3.2018

Krajské kolo soutěže ZUŠ ve hře na dřevěné dechové nástroje se konalo 21. 3. 2018 v naší škole. Gratulujeme všem našim žákům.

Zobcová flétna

0. KATEGORIE – 1. MÍSTO - STELLA ŠTEJROVÁ

I. KATEGORIE – 2. MÍSTO – ELIŠKA BAUEROVÁ
                                               KARIN SLAVÍČKOVÁ

III. KATEGORIE – 1. MÍSTO – KATEŘINA ČADOVÁ

VI. KATEGORIE – 1. MÍSTO - RÉKA ŠUBA - POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA A ABSOLUTNÍ VÍTĚZ SOUTĚŽE
VII. KATEGORIE – 1. MÍSTO – DANIEL ŠOBR
                               2. MÍSTO – ANETA KVASNIČKOVÁ

Všichni jsou žáci paní učitelky Z. Horské.


Příčná flétna

IV. KATEGORIE - 1. MÍSTO – VIVIEN RATTAYOVÁ

VIII. KATEGORIE – 1. MÍSTO – ŠÁRKA ORESKÁ
                                2. MÍSTO – ADÉLA KUBINCOVÁ

IX. KATEGORIE – 1. MÍSTO – EVA ANEŽKA ZACHAŘOVÁ - NÁVRH NA POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA

Všichni žáci jsou ze třídy M. Polívkové.


Saxofon

V. KATEGORIE – 2. MÍSTO – MICHAELA HOLOTOVÁ

IX. KATEGORIE – 2. MÍSTO – EVA ANEŽKA ZACHAŘOVÁ

X. KATEGORIE – 1. MÍSTO – TEREZA HORSKÁ - POSTUP DO CELOSTÁTNÍHO KOLA

                              2. MÍSTO – ELIŠKA MAREŠOVÁ

Všichni jsou žáci p. uč. J. Paška.


Klarinet

IX. KATEGORIE – 2. MÍSTO – LENKA NOVÁ (J. Pašek)

                              3. MÍSTO – DIANA KURTOVÁ (J. Pašek)

XI. KATEGORIE – 2. MÍSTO – JAN SMITEK (J. Pašek)

                              2. MÍSTO – JAKUB LOJKA (R. Nováček)


Menu

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


 ZÁŘÍ

4.-8. - domluva rozvrhu


 ŘÍJEN

19. - 1. školní koncert

21. - Grand Prix

28.-29. - ladění klavírů


 LISTOPAD

1. - Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích, Dvorana Loket

4. - Halloween - Příběhy zemřelých bytostí

10. - Vystoupení žáků LDO v Papírně

18. - Noc divadel LDO

23. - 2. školní koncert

30. - Louskáčkování představení TO v ZDCH

 


 PROSINEC

21. - 3. školní koncert


 LEDEN

21. - koncert klavírního oddělení (Císařské lázně)

25. - 4. školní koncert


ÚNOR

1. - přehlídka mladých    talentů klavírní hry

9. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

29. - 5. školní koncert


BŘEZEN

6. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

21. - koncert učitelů

26. - 6. školní koncert


DUBEN

11. - přehlídka etud (klavírní oddělení)

23. - výchovné koncerty pro MŠ

25. - 7. školní jazzový koncert


KVĚTEN

2. - den otevřených dveří

7. - zápis žáků do ZUŠ

12. - koncert pro maminky KC Svoboda

30. - 8. školní koncert

31. - koncert a vernisáž Akademie pro seniory


 ČERVEN

1. - ZUŠ Open

19. - slavnostní předání absolventských vysvědčení