Vše o škole > Aktuality > Akademie umění a kultury pro seniory města Chebu

Akademie umění a kultury pro seniory města Chebu

Od října 2020 otevíráme v Základní umělecké škole Jindřicha Jindřicha Cheb 1. ročník studia pro seniory Akademii umění a kultury pro seniory města Chebu.

Ke vzdělání se mohou přihlásit seniorky a senioři, kteří mají chuť a čas se aktivně věnovat umělecké činnosti na neprofesionální úrovni. Na Akademii se nekonají žádné přijímací zkoušky a jediným kritériem přijetí je zájem o uměleckou činnost pod vedením kvalifikovaných lektorů ZUŠ Cheb. Studium je určeno pro seniory, kterým byl přiznán starobní důchod, v případě volných míst i pro seniory 60+. Ve školním roce 2020/2021 se mohou vzdělávat v hudebním, výtvarném a tanečním oboru. Studium finančně podporuje Město Cheb, a proto školné bude pouze symbolické, 100 Kč za semestr.

Bližší informace získáte na stránce Akademie nebo v kanceláři školy či na tel. čísle 354 422 993.

Přijďte si splnit svůj „odložený sen“ a nebojte se začít studovat se svými vnoučaty! Těšíme se na vás.

31. 5. - 5. 6. - MDO + TO, Giulianova, Itálie

1. - 10. - závěrečné a postupové zkoušky

3. - zkoušky z HN

9. - BESTIÁŘ | SVĚDĚK, KTERÝ NEDRŽEL ZOBÁK | DÁVNO, DÁVNO JIŽ TOMU - Chebské dvorky, Dvorek č. 6, LDO, 14.30

17. - Závěrečné vystoupení TO, divadlo Cheb, 17.30

22. - předávání absolventských vysvědčení, 17.00

23. - Výstava výtvarných prací Akademie, předsálí školy, 19.00

27. - Práce žáků výtvarného oddělení, kostel sv. Mikuláše, vernisáž 16.00

absolventské koncerty

ČERVENEC + SRPEN

kancelář: pondělí 9 - 10

SRPEN

28. - 30. - Soustředění - Kopretiny (leták)

ZÁŘÍ

1. - Noví žáci se dostaví ve čtvrtek 1. září 2022 v době od 9:00 – 12:00 a od  13:00 – 17:00 hodin k domluvě rozvrhu.