Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Žáci přijatí na střední umělecké školy

Žáci přijatí na střední umělecké školy



Žáci přijatí na střední umělecké školy

Štěpán Novák, žák Milana Jelínka, byl přijat na Konzervatoř Teplice, obor hra na pozoun.

Albert Psota, žák Lubomíra Mandouse, byl přijat na Konzervatoř Jaroslava Ježka Praha, obor hra na trubku.

Samuel Kislic, žák Andrey Klimentové, byl přijat na Střední průmyslovou školu keramickou a sklářskou Karlovy Vary, obor fotograf.

Anna Vondráčková, žákyně Jarmily Markové - literárně dramatický obor, byla přijata na Vyšší odbornou školu hereckou v Praze.

Klára Marxová, žákyně LDO pod vedením Jarmily Markové, byla přijata na JAMU v Brně, obor herectví.


Menu

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


 ZÁŘÍ

4.-8. - domluva rozvrhu


 ŘÍJEN

19. - 1. školní koncert

21. - Grand Prix

28.-29. - ladění klavírů


 LISTOPAD

1. - Slavnostní oceňování nejúspěšnějších žáků v soutěžích, Dvorana Loket

4. - Halloween - Příběhy zemřelých bytostí

10. - Vystoupení žáků LDO v Papírně

18. - Noc divadel LDO

23. - 2. školní koncert

30. - Louskáčkování představení TO v ZDCH

 


 PROSINEC

21. - 3. školní koncert


 LEDEN

21. - koncert klavírního oddělení (Císařské lázně)

25. - 4. školní koncert


ÚNOR

1. - přehlídka mladých    talentů klavírní hry

9. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na klavír

29. - 5. školní koncert


BŘEZEN

6. - okresní kolo soutěže ZUŠ ve hře na kytaru

21. - koncert učitelů

26. - 6. školní koncert


DUBEN

11. - přehlídka etud (klavírní oddělení)

23. - výchovné koncerty pro MŠ

25. - 7. školní jazzový koncert


KVĚTEN

2. - den otevřených dveří

7. - zápis žáků do ZUŠ

12. - koncert pro maminky KC Svoboda

30. - 8. školní koncert

31. - koncert a vernisáž Akademie pro seniory


 ČERVEN

1. - ZUŠ Open

19. - slavnostní předání absolventských vysvědčení