Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Archiv aktualit > Výsledky okresního kola soutěže ve hře na dechové a bicí nástroje

Výsledky okresního kola soutěže ve hře na dechové a bicí nástroje



Datum konání:
5.3.2012

Datum konání: 9.3.2012 a 17.3.2012

Do krajského kola ve hře na dřevěné dechové nástroje, které se koná 9. března v Karlových Varech, postoupili tito naši žáci:
V. Černá a M. Myslivečková - flétna ze třídy paní učitelky M. Polívkové.
Ze třídy paní učitelky Z. Horské postoupili: K. Radová, R. Šuba, D. Šobr, T. Horská, S. Legat, H. Mottlová, A. Streicherová - hra na zobcovou flétnu.
Ze třídy pana učitele J. Paška postoupili: V. Černá, M. Podhrázská a T. Hrdlička - klarinet. Ve hře na bicí nástroje postoupil L. Odlas, který je žákem pana učitele R. Nováčka.

Do krajského kola ve hře na žesťové nástroje, které se koná 15. března v Sokolově, postoupili:
ve hře na trubku A. Psota ze třídy pana učitele R. Štěříka, M. Pořízek, D. Eliáš, M. Kříž ze třídy pana ředitele K. Bosáka
J. Kadlec (lesní roh) ze třídy pana učitele T. Horského
J. Žídek, M. Nejdl (pozouny) ze třídy pan učitele M. Jelínka.


Menu

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


PROSINEC

2. - Vánoční koncert Josefa Vágnera, Kopretiny, KC Svoboda, 18.00

5. - Předvánoční posezení pro seniory, TO, KC Svoboda

5. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

8. - Adventní koncert pěveckého oddělení a hostů, Kostel sv. Mikuláše a Alžběty Cheb, 15.00

10. - Vánoční koncert, Sedmikrásky a Kopretiny, Klášterní knihovna 18.00

11. - Vánoční představení TO, Západočeské divadlo Cheb, 18.00

13. - Vánoční příběh, LDO 16.30, pěvecké sbory 17.30, vánoční trhy Cheb

13. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

14. - Vánoční koncert MDO, KC Svoboda

15. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny,Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00

15. - Předvánoční pohlazení, KC Svoboda 18.00

19. - 3. školní koncert, 17.00

21. - Adventní pohádkové čtení, flétnový soubor, GAVU 15.30

22. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny,Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00


LEDEN

10. -  testy z HN

23. - 4. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Císařské lázně

školní kola soutěží


ÚNOR

7. - Koncert bývalých žáků, 18.00

15. - smyčce, okresní kolo soutěže, ZUŠ Františkovy Lázně

20. - 5. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Klášterní knihovna


BŘEZEN

12. - 6. školní koncert, 17.00

13. - klavíry, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

19. - kytary, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

25. - smyčce, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

26. - Koncert učitelů, 18.00

31. - kytary, krajské kolo soutěže, ZUŠ Kraslice

31. - uzávěrka soutěže

animag 2020

propozice animagweb soutěže Animág


DUBEN

1. - klavíry, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

23. - 7. školní koncert - jazzový, 17.00

28., 29. - výchovné koncerty pro MŠ

30. - VO, krajská kola, ZUŠ Ostrov

velikonoční vystoupení, pěvecké sbory, LDO


KVĚTEN

5. - Den otevřených dveří, 15.00

11. - Zápis, 13.00

17. - Koncert pro maminky, 10.00

21. - 8. školní koncert, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky

29. - testy z HN

ZUŠ OPEN


ČERVEN

Chebské dvorky

17. - Slavnostní předávání absolventských vysvědčení, 17.00