Vše o škole > Aktuality > Archiv aktualit > Výsledky krajského kola ve hře na žesťové a bicí nástroje

Výsledky krajského kola ve hře na žesťové a bicí nástroje

Datum konání:
17.4.2012

V Sokolově se konalo krajské kolo soutěže ve hře na žesťové a bicí nástroje. J. Kadlec (lesní roh), žák Tomáše Horského, získal 1. místo s postupem do celostátního kola. Žáci Milana Jelínka M. Nejdl a J. Žídek (pozoun) vybojovali rovněž 1. místo. Ve hře na trubku získal A. Psota ze třídy Radka Štěříka 3. místo, M. Pořízek 1. místo a M. Kříž 2. místo (oba žáci pana ředitele Karla Bosáka). Ve hře na bicí nástroje získal L. Odlas, žák Romana Nováčka, 1. místo.

15. - Zápis proběhne 15. června 2020 od 14 do 18 hod. K zápisu se s dítětem dostaví pouze 1 zákonný zástupce. Přihlášky vyplňujte již nyní online.

Zápis žáků

19. - konec přihlášek do Akademie