Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Archiv aktualit > Mládežnický dechový orchestr v Číně

Mládežnický dechový orchestr v ČíněDatum konání:
5.6.2012

MDO v Shanghai
Ve dnech 25. dubna až 4. května se chebský Mládežnický dechový orchestr (MDO) s taneční skupinou Základní umělecké školy pod vedením paní Jaroslavy Havlíčkové zúčastnil jako host 6. soutěžního festivalu amatérských orchestrů nejvyšší třídy v Číně. Dalšími pozvanými byly orchestry z USA, SRN a Jižní Koreje. Po celou dobu festivalu, který se konal v Šanghaji, jsme byli obklopeni výbornou organizací a skvělými podmínkami. Hotel i stravování byly na vysoké úrovni. Celý pobyt v Šanghaji byl jistě pro mnoho členů orchestru nezapomenutelným zážitkem. Úroveň tohoto světového velkoměsta je mimořádně vysoká.

Chtěl bych poděkovat městu Cheb za finanční pomoc, bez které by MDO nemohl vycestovat. Děkuji také slečně Tereze Havlíčkové za pomoc při organizaci a tlumočení během celého zájezdu. Všem členům děkuji za vzornou reprezentaci města.

Při této příležitosti bych rád upozornil, že jsme natolik upoutali média, že jsem udělal rozhovor pro televizní stanici CNN, která o nás natočila reportáž.

Jiří Smitek, dirigent MDO Cheb


Menu

Aktuality

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


 

ČERVEN

15. - Zápis proběhne 15. června 2020 od 14 do 18 hod. K zápisu se s dítětem dostaví pouze 1 zákonný zástupce. Přihlášky vyplňujte již nyní online.

Zápis žáků

19. - konec přihlášek do Akademie

25. 6. - 31. 8. - Výstava výtvarného oboru