Vše o škole > Aktuality > Archiv aktualit > Základní umělecká škola informuje v červnu

Základní umělecká škola informuje v červnu

Datum konání:
1.6.2012

Vážení přátelé, v měsíci červnu čekají všechny žáky školy závěrečné postupové zkoušky, uskuteční se rovněž třídní a absolventské koncerty. Žáci literárně dramatického oddělení se představí na festivalu Chebské dvorky s vystoupením Jak se dělá divadelní hra od Karla Čapka.

V celostátním kole soutěže ve hře na dechové nástroje, které se konalo v Kladně na začátku května, se naši žáci umístili takto: Tereza Horská ze třídy Zdeňky Horské obsadila 2. místo ve hře na zobcovou flétnu, Jan Kadlec ze třídy Tomáše Horského získal 2. místo ve hře na lesní roh a Tomáš Hrdlička, žák Jaroslava Paška, se umístil na 3. místě ve hře na klarinet.

Závěrečný koncert přípravných sborů Poupata a Sedmikrásky můžete navštívit ve čtvrtek 14. června od 16.30 hod. ve velkém sále ZUŠ v Hradební ulici (Myšárna). V závěru měsíce nás opět po dvou letech čeká festival FIJO, na kterém samozřejmě nesmí chybět náš MDO a taneční skupina.

Přeji Vám krásné letní dny plné slunce a pohody.

Eva Klimtová, zástupkyně ředitele ZUŠ Cheb

14. - od 14. 10. do 24. 11. je výuka distanční, vstup žákům do školy je zakázán. Čtěte dále.

25. - od 25. 11. je opět povolena individuální prezenční výuka. Čtěte dále.

(Noc divadel

26. - 2. školní koncert)

PROSINEC

Adventní koncert pěveckého oddělení a hostů, vystoupení na vánočních trzích, LDO, pěvecké sbory