Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA UMĚLECKÉ SOUTĚŽE V RECITACI

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA UMĚLECKÉ SOUTĚŽE V RECITACI



SOUTĚŽ DĚTSKÝCH RECITÁTORŮ – DĚTSKÁ SCÉNA 2017

 

Lucie KRAFTOVÁ, III. kat.

1. místo

 

Yvona STOLAŘOVÁ, IV. kat.

1. místo

 

Eliška SANDNEROVÁ, II. kat.

2. místo

 

Katrin WEITZENBAUEROVÁ, IV. kat.

2. místo

 

Marie OSLOVIČOVÁ, II. kat.

Čestné uznání

 

Všechny žákyně jsou ze třídy Jarmily Markové.

GRATULUJEME !!!


Menu

akademie_plakát.png

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


BŘEZEN

3.školní kolo ve hře na klavír, 16.00

6. - smyčce, okresní kolo soutěže, ZUŠ Františkovy Lázně

7. - vystoupení na MDŽ, TO, KC Svoboda

7.-8. - sbor Kopretiny, soustředění Lipová

11. - ?

Od 11. března 2020 je škola až do odvolání uzavřena.

Všechny akce a soutěže až do odvolání odpadají.

(12. - 6. školní koncert, 17.00

(13. - klavíry, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

(15. - sbor Kopretiny, výměnný koncert s TDS Tachov

17.koncert minimalistické hudby  Zelí Potkan Orchestra, sál školy, 18.00

19. - kytary, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

20.-21. - krajské kolo ve hře na smyčcové nástroje, ZUŠ Bečov

21. - TO, Ples harmonikářů Mariánské Lázně

23.-25.celostátní kolo v pěvecké soutěži Karlovarský skřivánek

24.recitátorská soutěž Dětská scéna, ZUŠ Cheb

26. - Koncert učitelů, 18.00

26.-27. - krajské kolo soutěže literárně dramatického oboru, ZUŠ Ostrov

31. - kytary, krajské kolo soutěže, ZUŠ Kraslice)

31. - uzávěrka soutěže

animag 2020

propozice animagweb soutěže Animág


DUBEN

2. - klavíry, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

23. - 7. školní koncert - jazzový, 17.00

28., 29. - výchovné koncerty pro MŠ

30. - VO, krajská kola, ZUŠ Ostrov

velikonoční vystoupení, pěvecké sbory, LDO


KVĚTEN

5. - Den otevřených dveří, 15.00

11. - Zápis, 13.00

14. - ZUŠ OPEN

17. - Koncert pro maminky, 10.00

21. - 8. školní koncert, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky

29. - testy z HN


ČERVEN

Chebské dvorky

17. - Slavnostní předávání absolventských vysvědčení, 17.00

19. - konec přihlášek do Akademie