Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE NA KYTARU

VÝSLEDKY OKRESNÍHO KOLA VE HŘE NA KYTARU



25. února 2016 Františkovy Lázně

 

O. a) kat.

Christian BRACHÁČEK, 2. místo, tř. Andrey Kraftové

 

O. c) kat.

Adéla FOGLAROVÁ, 2. místo, tř. Andrey Kraftové

Daniel Nikonov, 2. místo, tř. Moniky Vondrákové



II. kat.

Lukáš HRŮZA, 1. místo s postupem do krajského kola, tř. Soni Šobrové

Jakub PROCHÁZKA, 2. místo, tř. Andrey Kraftové

Zuzana JELÍNKOVÁ, 2. místo, tř. Andrey Kraftové

 

V. kat.

Marcela SOKOLOVÁ, 1. místo s postupem do krajského kola, tř. Soni Šobrové

Adam VILD, 1. místo s postupem do krajského kola, tř. Andrey Kraftové

 

VII. kat.

Jan Houdek, 3. místo, tř. Moniky Vondrákové

 

Soubory II. kat.

kytarové trio, 2. místo, tř. Andrey Kraftové

 

GRATULUJEME !!!


Menu

akademie_plakát.png

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


ÚNOR

3. - Mladí starci na chmelu, sál ZUŠ, 8.00 a 9.00

6. - koncert klavírního oddělení, sál ZUŠ, 17.00

11. - pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek

17. - Zelí – Potkan Orchestra, 18.00

20. - 5. školní koncert, 17.00

29. - Masopust, 14.00

2020_masopust_01.jpg


BŘEZEN

6. - smyčce, okresní kolo soutěže, ZUŠ Františkovy Lázně

12. - 6. školní koncert, 17.00

13. - klavíry, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

19. - kytary, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

20.-21. - krajské kolo ve hře na smyčcové nástroje, ZUŠ Bečov

26. - Koncert učitelů, 18.00

26.-27. - krajské kolo soutěže literárně dramatického oboru, ZUŠ Ostrov

31. - kytary, krajské kolo soutěže, ZUŠ Kraslice

31. - uzávěrka soutěže

animag 2020

propozice animagweb soutěže Animág


DUBEN

2. - klavíry, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

23. - 7. školní koncert - jazzový, 17.00

28., 29. - výchovné koncerty pro MŠ

30. - VO, krajská kola, ZUŠ Ostrov

velikonoční vystoupení, pěvecké sbory, LDO


KVĚTEN

5. - Den otevřených dveří, 15.00

11. - Zápis, 13.00

14. - ZUŠ OPEN

17. - Koncert pro maminky, 10.00

21. - 8. školní koncert, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky

29. - testy z HN


ČERVEN

Chebské dvorky

17. - Slavnostní předávání absolventských vysvědčení, 17.00

19. - konec přihlášek do Akademie