Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Žáci přijatí na střední umělecké školy

Žáci přijatí na střední umělecké školy



Žáci přijatí na střední umělecké školy

Štěpán Novák, žák Milana Jelínka, byl přijat na Konzervatoř Teplice, obor hra na pozoun.

Albert Psota, žák Lubomíra Mandouse, byl přijat na Konzervatoř Jaroslava Ježka Praha, obor hra na trubku.

Samuel Kislic, žák Andrey Klimentové, byl přijat na Střední průmyslovou školu keramickou a sklářskou Karlovy Vary, obor fotograf.


Komentáře


Žádné komentáře doposud nebyly přidány.

Přidat komentář

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat my, a to pro možnost vám odpovědět. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Menu

akademie_plakát.png

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


ÚNOR

3. - Mladí starci na chmelu, sál ZUŠ, 8.00 a 9.00

6. - koncert klavírního oddělení, sál ZUŠ, 17.00

11. - pěvecká soutěž Karlovarský skřivánek

17. - Zelí – Potkan Orchestra, 18.00

20. - 5. školní koncert, 17.00

29. - Masopust, 14.00

2020_masopust_01.jpg


BŘEZEN

6. - smyčce, okresní kolo soutěže, ZUŠ Františkovy Lázně

12. - 6. školní koncert, 17.00

13. - klavíry, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

19. - kytary, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

20.-21. - krajské kolo ve hře na smyčcové nástroje, ZUŠ Bečov

26. - Koncert učitelů, 18.00

26.-27. - krajské kolo soutěže literárně dramatického oboru, ZUŠ Ostrov

31. - kytary, krajské kolo soutěže, ZUŠ Kraslice

31. - uzávěrka soutěže

animag 2020

propozice animagweb soutěže Animág


DUBEN

2. - klavíry, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

23. - 7. školní koncert - jazzový, 17.00

28., 29. - výchovné koncerty pro MŠ

30. - VO, krajská kola, ZUŠ Ostrov

velikonoční vystoupení, pěvecké sbory, LDO


KVĚTEN

5. - Den otevřených dveří, 15.00

11. - Zápis, 13.00

14. - ZUŠ OPEN

17. - Koncert pro maminky, 10.00

21. - 8. školní koncert, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky

29. - testy z HN


ČERVEN

Chebské dvorky

17. - Slavnostní předávání absolventských vysvědčení, 17.00

19. - konec přihlášek do Akademie