Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Okresní kola soutěží ZUŠ v komorní hře

Okresní kola soutěží ZUŠ v komorní hře



V okresním kole soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou žesťových dechových nástrojů, které se konalo 13. února 2019 v ZUŠ Fryderyka Chopina v Mariánských Lázních uspěli naši žáci takto:

TRUMPETOVÉ TRIO - Michal Pastorčák, Štěpán Pořízek, Lukáš Kubinčan získalo 1. místo s postupem do krajského kola. Žáci jsou ze třídy Karla Bosáka.

ŽESŤOVÉ TRIO - Petr Hanzal, Štěpán Novák, Petr Psota získalo 1. místo s postupem do krajského kola. Žáci jsou ze třídy Milana Jelínka.


V okresním kole soutěže ZUŠ v komorní hře s převahou dřevěných dechových nástrojů, které se konalo 15.2.2019 na domovské půdě, získaly 3 soubory 1. místa s postupem do krajského kola.

SAXOFONOVÉ TRIO - Tereza Horská, Eliška Marešová, Anežka Eva Zachařová - třída Jaroslava Paška.

TRIO FURIOSO - Šárka Oreská, Anežka Eva Zachařová, Vlasta Červenková - žáci ze třídy M. Polívkové a I. Žídkové.

KVARTETO ZOBCOVÝCH FLÉTEN - Karin Slavíčková, Eliška Bauerová, Adriana Gaierová, Kateřina Čadová - třída Z.Horské.


Gratulujeme.


Menu

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


DUBEN

4.  - Dětská scéna, krajské kolo recitační soutěže, Aš

Z důvodu malého počtu účinkujících se letošní Koncert bývalých žáků, připravovaný na 5. dubna, nekoná.

5. - vyhlašování nejlepších sportovců města, TO, KC Svoboda

6. - vystoupení na Staroměstském náměstí, Kopretiny, Praha

11. - 7. školní koncert, 17.00

12. - 14. - Teplické flautohry

13. - Velikonoce v muzeu, LDO + pěvecká třída,14.00

18. - 22. - velikonoční prázdniny

25. - 8. školní koncert, 17.00

26. - zájezd na Žofín, Kopretiny, Praha

27. - oslavy osvobození města Chebu, MDO+TO, 9.00

28. - společný koncert MDO + Manly Campus Symphonic Wind Orchestra, KC Svoboda 17.00

30. - lampionový průvod, MDO+TO

29. - 30. - výchovné koncerty pro MŠ a ZŠ


KVĚTEN

2. - Jarní koncert, Klášterní knihovna, 17.00

3. - koncert pro Hospic sv. Jiří, Sedmikrásky + Kopretiny, KC Svoboda 18.00

9. - vystoupení pro seniory, TO, KC Svoboda

10. - Klavírní recitál Pavlíny Forejtové a Markéty Holé, 16.30

10. - 11. - klavírní soutěž Dvořákův Lipník

11. - Zahájení lázeňské sezóny, MDO + TO, Františkovy Lázně

12. - Koncert pro maminky, 10.00

13. - zápis do ZUŠ, 14.00 - 18.00

16. - 9. školní koncert, 17.00

24. - Noc kostelů, Sedmikrásky + Kopretiny, kostel sv. Kláry

24. - testy z HN

25. - Zahájení lázeňské sezóny, TO, Jáchymov

30. - Den otců, TO, Františkovy Lázně

31. - ZUŠ OPEN

31. - závěrečný koncert ZUŠ OPEN, kostel Nanebevzetí Panny Marie na Františkánském náměstí, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky 


ČERVEN

1. - ZUŠ OPEN

Noc kostelů, LDO, TO

Chebské dvorky

19. - slavnostní předávání absolventských vysvědčení


ZÁŘÍ

2. - 6. - domlouvání rozvrhů pro nové žáky, 13.00 - 17.00