Základní umělecká škola
Jindřicha Jindřicha Cheb
Pomáháme rozvinout
přirozený talent dětí
Drobečková navigace

Vše o škole > Aktuality > Noc divadel

Noc divadel



Datum konání:
16.11.2019

Vážení přátelé, v sobotu 16. listopadu budete moci v rámci Noci divadel zhlédnout v Západočeském divadle Cheb několik představení, která připravili žáci a učitelé naší školy.

Vildštejnské rusalky je název představení žáků literárně dramatického oddělení, které nastudovali pod vedením a podle scénáře Jarmily Markové. Hudbu k představení složil Milan Jelínek a spoluúčinkovat budou děti z pěveckého sboru Kopretiny pod vedením Evy Kůrkové a žákyně tanečního oddělení pod vedením Jaroslavy Havlíčkové.

Přípravný pěvecký sbor Sedmikrásky předvede hudební hru Přemysla Kočího s názvem Strašidelný les a žáci pěvecké třídy Lenky Gaierové za klavírního doprovodu Petry Volfové nastudovali muzikál Starci na chmelu, který rovněž můžete vidět na Noci divadel.

 


Menu

Kalendář akcí

Nechte si posílat naše pozvánky do e-mailu.

Uvedené termíny můžeme průběžně aktualizovat.


PROSINEC

2. - Vánoční koncert Josefa Vágnera, Kopretiny, KC Svoboda, 18.00

5. - Předvánoční posezení pro seniory, TO, KC Svoboda

5. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

8. - Adventní koncert pěveckého oddělení a hostů, Kostel sv. Mikuláše a Alžběty Cheb, 15.00

10. - Vánoční koncert, Sedmikrásky a Kopretiny, Klášterní knihovna 18.00

11. - Vánoční představení TO, Západočeské divadlo Cheb, 18.00

13. - Vánoční příběh, LDO 16.30, pěvecké sbory 17.30, vánoční trhy Cheb

13. - Vánoční příběh, LDO, Ingo Casino Františkovy Lázně, 18.30

14. - Vánoční koncert MDO, KC Svoboda

15. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny,Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00

15. - Předvánoční pohlazení, KC Svoboda 18.00

19. - 3. školní koncert, 17.00

21. - Adventní pohádkové čtení, flétnový soubor, GAVU 15.30

22. - Rakovnická vánoční hra, Kopretiny,Západočeské divadlo Cheb, 15.00 a 17.00


LEDEN

10. -  testy z HN

23. - 4. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Císařské lázně

školní kola soutěží


ÚNOR

7. - Koncert bývalých žáků, 18.00

15. - smyčce, okresní kolo soutěže, ZUŠ Františkovy Lázně

20. - 5. školní koncert, 17.00

koncert klavírního oddělení, Klášterní knihovna


BŘEZEN

12. - 6. školní koncert, 17.00

13. - klavíry, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

19. - kytary, okresní kolo soutěže, ZUŠ Cheb

25. - smyčce, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

26. - Koncert učitelů, 18.00

31. - kytary, krajské kolo soutěže, ZUŠ Kraslice

31. - uzávěrka soutěže

animag 2020

propozice animagweb soutěže Animág


DUBEN

1. - klavíry, krajské kolo soutěže, ZUŠ A. Dvořáka Karlovy Vary

23. - 7. školní koncert - jazzový, 17.00

28., 29. - výchovné koncerty pro MŠ

30. - VO, krajská kola, ZUŠ Ostrov

velikonoční vystoupení, pěvecké sbory, LDO


KVĚTEN

5. - Den otevřených dveří, 15.00

11. - Zápis, 13.00

17. - Koncert pro maminky, 10.00

21. - 8. školní koncert, 17.00

postupové a závěrečné zkoušky

29. - testy z HN

ZUŠ OPEN


ČERVEN

Chebské dvorky

17. - Slavnostní předávání absolventských vysvědčení, 17.00